Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok alacsony fiú, hogy ha valaki magas, az máris sikeresebb lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés

itt is minden kesergős kérdésben ezt olvasom.hogy "jajj milyen rossz géneket örököltem,hogy ronda lettem,DE HA LEGALÁBB MAGAS LENNÉK TUTI LENNE BARÁTNŐM"

szerintem az égvilágon semmi előnnyel nem jár a magasság,ha egy 175 centis fiú jóképű,izmos,helyes,akkor ő fog kelleni a lányoknak,nem egy 190 centis,vékony,csúnyácska srác.

szóval nem értem a rondaságon mit segít a magasság?semmit,sőt még rondábbá tesz egy fiút.


2014. márc. 14. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert így van.De olyan kényelmes olyan dologra fogni amin nem lehet változtatni.
2014. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazad van. Max azért írják mert magabiztosabb lenne
2014. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért lenne így?én személyes tapasztaltból tudom állítani,hogy nem így van.
2014. márc. 14. 17:20
 4/11 xDeviantx ***** válasza:

pedig ez tényleg így van. a magasság előny.


de csak előny, nem ütőkártya. :)


amúgy pedig pszichológusok bizonyították, hogy a magas férfiak általában véve sikeresebbek mind a nőknél, mind az életben. egyrészt jobban kitűnnek, határozottabbnak, erősebbnek és magabiztosabbnak tűnnek.


ismerek viszont én is egy 190 cm magas srácot, aki rettentően taszító a lányok számára. nemcsak, hogy nincs szép arca, csont sovány és semmi válla nincs, ráadásul még szörnyen bunkó és tapló is. :)

2014. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyaff nyaff a magasság fiúknál olyan mint a mellméret a nőknél.
2014. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

tessék 4es :D

a szép arc és az izmok a nyerőek,aztán a személyiség,a magasság egy mellékes tényező.teljesen felesleges erre fogni bármit is.

a mellméret meg mellméret nőknél és férfiaknál is.egy férfinak is lehet izmos és lapos mellkasa.

2014. márc. 14. 17:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted a magasabb vagy az alacsonyabb izmos srácot fogják favorizálni a nők?
2014. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki 175 cm az nem nyafog a magassága miat..

De aki még ez alatt van, azoknál talán még érthető is, én is alacsony vagyok (171cm kb) és hát nagyon utálom... Bármerre megyek az utcán mindig magasabb embereket látok, még a nálam fiatalabbak is magasabbak. Sőt még a lányok egy része is.

De aki nem tud egyátalán becsajozni az nem a magassága miatt van, és könyebb arra fogni mint szembenézni a valódi okokkal.

2014. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is 180cm magas vagyok, és izmos is, de nem helyes, és ezért elkerülnek a lányok.

Szóval a magasság vagy az edzettség nem mindig a legfontosabb.

2014. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A barátom 173cm én 169cm mégis tökéletesen megvagyunk és imádom nem az érdekel hány centi :)
2014. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!