Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda, lúzer fiú maradjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda, lúzer fiú maradjon örökre egyedül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 12:11
 1/7 WheneverYouWant ***** válasza:
igen...
2014. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen:(
2014. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki nem érdemli meg, hogy maradjon örökre egyedül.
2014. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne. Bár ez csak az én jelentéktelen véleményem.
2014. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kéne,és nem jó senkinek sem.Képzeld én rondának sem tartom magam,mégis egyedül maradok valószínűleg végleg.Én sem szeretném ezt,de nem látok kiutat.Idáig soha nem volt még barátnőm,és nem is lesz úgy néz ki sajnos. :/

Pedig adok magamra és a kinézetemre is,de nem szeretek felvágni vele.Egyszerűen egyéniség vagyok,nem olyan mint mások.Igényes is vagyok,értelmes,kedves mindenkivel.

Ennek ellenére nincs senkim,na szerinted?

22/F

2014. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha "ronda" vagy az még nem jelent semmit(értsd úgy, hogy egy "rondább" lánynál van esélyed), de lúzer ne legyél!
2014. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem hinném :)Én még olyat nem láttam h valaki senkinek nem kell soha!Az én férjem híresen nagy kocka,és bár nekem nagyon tetszik,mikor bemutattam a bnőimnek azoknak leesett az álla,hogy mit akarok egy ilyen "bányarém hapsitól?"Lúzer is volt szegénykém,bár én sose tartottam annak,inkább ő magát!Nagyon önbizalomhányos volt,pedig nagyon jó lelkű,kedves,aranyat ér :)Imádom :)Mivel kérte,segítettem,h lecserélje a ruháit,izmosodjon,leküzdje a szorongását...még pszichologushoz is járt.Mindenki azzal cs.sztetett h mi a francnak töröm magam vele,mikor kapnék jobbat is minden ujjamra még apám is.Na khm ezt kötve hiszem.Nem szoktam kommenteleni de ugy éreztem le irom ezt neked.Eredmény?két gyerek 7 év házasság :)ha gondolod irj privit,küldj képet adok tanácsot 27/l
2014. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!