Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel a közös fürdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel a közös fürdés belefér a barátságba?

Figyelt kérdés
persze csak hülyéskedtünk szóval berántottam magamhoz a kádba és utána jól elvoltunk szerintetek ezt egy lány a szimplán lány barátjának hagyná vagy ő is többet érez ?
2014. márc. 15. 19:29
1 2
 11/17 anonim válasza:
Hűha.. Hát nekem ez így sok . Én mondjuk biztos nem fürödnék együtt a barátnőmmel, de te dolgod. Ha nem érzel többet és ő sem, addig ok.
2014. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

22-23

és igen két lány.

2014. márc. 15. 19:47
 14/17 anonim ***** válasza:
én lány barátnőmmel sem fürödnék együtt meztelenül, s pláne nem bújnék össze vele.
2014. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy régi, nagyon jó barátságba beleférhet.

Ismerek ilyen barátnőket, akik csak barátnők, és testvéreket is, akik felnőttként már ritkábban találkoznak, de az édesapjuk mesélte, hogy mikor otthon voltak, együtt fürödtek, pancsoltak és beszélgettek a kádban, mint gyerekkorukban. Mondjuk ők nudista strandra is eljárnak, nekik ez teljesen természetes. Ha nektek ez belefér, más véleményére ne adjatok.

Víszont mi az, hogy ő Is többet érez? Te többet érzel?

2014. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én már fürödtem együtt barátnômmel amikor nálam aludt,bár én a zuhanyzôba voltam ô meg a kádba.Szerintem nincs benne semmi de sztem ô semmit sem érez de akk most lesbi vagy vagy most mi van??!:D13L
2014. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
olyasmi :D
2014. márc. 16. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!