Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iskolás korú lányok fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolás korú lányok fiúk! Szoktatok ti még szerelmes leveleket írni egymásnak az iskolában? Levelezni az órákon? (papíron, nem facén és társain)

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szóban beszélgetünk.. habár nekem csak fiú osztálytársaim vannak, mivel szakmát tanulok. :D
2014. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még középsuli utolsó osztályában is leveleztünk a füzetbe, barátnőmmel :D
2014. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de szép volt az az időszak! már ez nincs.. de akkor még értelmesebb volt az..
2014. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi volt régen, de most mi van?
2014. márc. 15. 20:24
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

épp a napokban akadt a kezembe pár régi pad alatti posta :)

jókat nevettem rajtuk :D

2014. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát általában beszélgetünk, de ha olyat szerenénk mondani a másiknak, ami tényleg csak ránk tartozik akkor levelezünk, nehogy más meghallja.

Most mondhatnátok, hogy akkor megmarad a bizonyíték és el lehet olvasni, hogy mit írtunk valamiről, de nincs igazatok..., mert mi rovásírást alkalmazunk, amit az egész osztályból csak ketten ismerünk! :)

2014. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én kaptam már szerelmes levelet is... és kb. minden unalmas órán levelezünk papíron :) Még a három paddal mögöttem ülő osztálytársaimmal is szoktam levelezni órán...
2014. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!