Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek miért csinálta? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az történt,hogy van egy fiú,akivel már váltottam pár szót,de igazából még nem beszéltünk. Amiről még tudni kell,az az,hogy tavaly a két osztály együtt ment kirándulni. Egy kicsit erdős,mocsaras részhez értünk,én meg mondtam az egyik barátnőmnek,hogy Jurassic Park feeling van,ő ott állt mögöttünk,és mondta,hogy nem lepődne meg,ha találnánk dinókat. Utána hetekig ezt emlegette. A minap mentünk az egyik barátnőmmel a folyosón,és összefutottunk vele és két lány osztálytársával. Mentek tanulószobára. Elhozott a technikateremből egy játékdinót,és odaadta. (Én általában sötétebb ruhákban vagyok,a dinó meg rózsaszín voltxd) Mondtam,hogy köszi,és (szinte betegesen) vigyorgott. Nézegettem addig,amíg nem mentek be. A barátnőm is mondta,és én is lattam fél szemmel,hogy tátott szájjal nézte,ahogy nézegetem a kicsi dinót. Ezt azért csinálta,mert szimplán hülyének nézett, vagy miért?:D (Írnám,hogy normális válaszokat szeretnék,de akkor nem kapok,ezért nem írom.)
2014. márc. 16. 05:46
 1/2 menta34 ***** válasza:
Tetszel neki...
2014. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tetszel a srácnak :)
2014. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!