Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú... akivel jóban vagyok, sokat röhögünk, beszélgetünk... és kicsit tetszik nekem. Lehet, hogy én is tetszem neki. Csak azz a baj, hogy más lányok is felfigyeltek rá az osztályból, és mivel a fiúval én jövök ki a legjobban, utálnak engem, és elakarnak tenni láb alól. De semmit sem ártottam úgy nekik! Ez meg hülyeség, hogy csak azért utálnak... meg terveket szőnek ellenem, amiben a legjobb barátnőm (!) Is benne van. A sráchoz meg nem rohanhatok oda, hogy segítsen már! Akkor megint csak magamnak ártanék! De én senkinek sem akarok rosszaat! Mit csináljak?
2014. márc. 17. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálni fogom a gyerekem, ha majd iskolába kell járnia...
2014. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"meg terveket szőnek ellenem, amiben a legjobb barátnőm (!) Is benne van"

Szép kis barátaid lehetnek...


Amúgy meg mit foglalkozol velük? Irigyek, mint ovisok, ezen csak nevetni lehet. Különben is, mit tudnának tenni? Összefirkálják a matekfüzeted? Megmondod hogy ha olyan dolgot tesznek, neked az első utad az osztályfőnökhöz és/vagy az igazgatóhoz fog vezetni.

2014. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja! És akár még direkt még jobban elkezdenék barátkozni a sráccal (ha a legjobb barátnőd ilyen, nem is kellenek ellenségek, de én tuti hogy többet szóba se állnék vele), ha kedvel téged, jól érzi magát veled gondolom úgyis a szárnyai alá vesz. Meséld el neki ezeket mit csinálnak, direkt előttük és nevessetek feltűnő jókedvvel :) hidd el, az ilyen után tuti leállnának mert csak maguk alatt vágják a fát
2014. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!