Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rendellenes ha egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendellenes ha egy 15 éves lány elég sokszor foglalkozik a szexualistás gondolatával?

Figyelt kérdés

15 évesen ha egy ember,lány,azon van hogy kielégitse magát testileg,az rendelennes?

Olyan szinten pl hogy folyton szorosan bevágó tangát hord,hogy érezze hogy valami ottvan.Amint lehet simogatja magát,olykor még durván is. Meg a pasijával ujjaztatja meg elégitteti ki magát. Ez normális?


2014. márc. 17. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesélj még ilyeneket :3
2014. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt a szoros tangát leszámítva nincs nagy gond. De így nagyon kisebesedhet a puncija.
2014. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem 15 évesen nem ez járt állandóan a fejemben (most 19 vagyok), szerintem ez már nem normális hogy azért hord tangát hogy érezze hogy van valami a lába között.
2014. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mai világban JA. vagyis én ismerőseim között is 15 évesen már senki se szent sokan már nem is szüzek 14 évesen se irigylem mostani 14éves fiukat :D
2014. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen az, de egy picit a szexuális vágyaid kielégítése között foglalkozz a nyelvtannal is. Köszi!
2014. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, ilyenkor elég erősek az ilyen érzések... a gond akkor lesz, ha nem tanulja meg kordában tartani.
2014. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez normalis dolog csak ez a tangas durva egy kicsit :o
2014. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Irj es kielégitelek 15/f
2014. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!