Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szóltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szóltok az ilyen ajándékokhoz: parfüm, bögre ( szeretlekes), képkeret a barátnőtök képével. Stb?

Figyelt kérdés
Mi az amit nem szeretnétek kapni és mi az amire nagyon vágytok a barátnőtöktől?
2009. dec. 15. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kép a barátnőm képével...pfff... kis egosita. Közös kép még elmegy! bögre: van otthon elég. parfüm: jöhet, de csak ha tudod mi a kedvence. örülünk ilyeneknek: hobbival kapcsolatos dolgok: a focizik térdvédő, ha horgászik: bottartó, ha számtech mániás: valami netes cucc, vagy ilyesmi. Légy kreatív!
2009. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de egyetértek az elsővel. Te mint nő sose gondolkodj úgy hogy te minek örülnél. Mert a nők sokszor örülnék bögrének, hímzett párnának meg ilyeneknek. A férfiak nem. Az én barátom is agybajt kapna ha ilyet adnék neki:D De tény, hogy amit adtam neki képkeret, és több közös kép van benne rólunk annak örült.
2009. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak úgy csinált. :D Vicc volt! :)
2009. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ez a lehetőség már az én fejemben is megfordult, hogy úgy csinált:D
2009. dec. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom már ismer valamennyire, tudja, mi a hobbim, mi érdekel, mindig valami olyannal lep meg, aminek örülök. Ha azt hinné, hogy egy bögrére vágyom, kicsit elgondolkoznék a kapcsolatunkon. :)
2009. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már képet adsz akkor legalább olyat amin ketten vagytok. Parfüm az elmegy egynek, de akkor vegyél még neki vmit mellé. De biztos mindennek örülni fog amit veszel neki, csak szívből jöjjön. Ha meg nem örül neki, akkor pedig egy :bunkó.
2009. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gravírozott feleses poharat(2 db-egy neki egy nekem-párban) is csapok még a többi mellé, mert egy részt aranyos, kettő emlék, harmadrészt pedig mindig kéznél lesznek, ha éppen egy kis itókázásra adnánk a fejünket és még a poharakat se tévesztjük össze :D
2009. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!