Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megvigasztalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megvigasztalni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel olyan barát-félék vagyunk és a napokban tudta meg, hogy egy jó barátja - aki ráadásul egyidős Vele - gyógyíthatatlan beteg. :( Hirtelen nem tudtam semmi "értelmeset" mondani, mert nekem is van hasonló helyzet az életemben, amit még nem dolgoztam fel... :( Sajnálom Őt, de nem tudom, mivel tudnám jobb kedvre deríteni, mit mondhatnék Neki...
2014. márc. 18. 11:31
 1/3 Mr. Brown ***** válasza:
Semmit. Szerintem ez nem a te dolgod, neki kell ezt feldolgoznia.
2014. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem sok mindent bár ez a gyógyíthatalan dolog nem igazán létezik csak kitaláció de ez onyolult annyi a lényeg hogy igen nagyon ritkán és hozzád mint kis magyar emberhez nem fog eljutni afrikából a hir de már gyógyultak ki emberek ugynevezett gyógyithatalan betegségekből a testünk annyit tud amennyit mi akarunk hogy tudjon...és ondolok itt HIvtől kezdve maláriától folytatva cukorbetegtől a Becker-szindrómáig akárhiszed hogy lehetséges akár nem mindenképpen igazad lesz .
2014. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
aki meg be akar szólogatni az elötte vegyen magán fáradtságot keressen neten utána és ha több nap után is azt mondja hogy egy darab még csak állítást se talált arra kifolyólag hogy halálos betegségből gyógyult ki annak azt mondom hogy oké :) igen vana netensok hülyeség is csak azt felejtik el hogy nem csak hülyeség...
2014. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!