Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a kozmunkas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a kozmunkas emberekrol?

Figyelt kérdés

Pontosan arra lennek kivancsi ,hogy lenezitek oket ?

Mert kapal utcat seper stb ?


2014. márc. 18. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le őket, de hogy jön ez a szex kategóriába?
2014. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem le nézednő dolog.Van sok olyan ember aki inkább otthon ül pénz nélkül és rágja a körmét hogy most hol dolgozzon mint,hogy elvállaljon egy ilyen munkát.Becsülendő azok az emberek akik ezt a munkát elvégzik.Nekünk csak jó mert a mi utcai tisztaságáért felelnek és miattuk van rend!
2014. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a közmunkásokkal van baj, hanem azzal, hogy a HIVATAL nem a képességeiknek megfelelő munkát végeztet velük. Jelentős részük magasan képzett, nyugodtan lecserélhetnék velük több állami hivatal garnitúráját és jobban mennének a dolgok.
2014. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hajléktalanokat kéne össze szedni az utcárol és nekik közmunkát csinálniuk,hogy kaját tudjanak maguknak venni és legyen valami pénzük.Ne a diplomás emberek végezzék már ezt a munkát...Kevés a munka lehetőség,a nőknek nincs is hova menniük,inkább férfi munka van.
2014. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez miért szerelem, szex kategória?
2014. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyet értek a 4.válaszolóval.

És nem lenézendő dolog,ők legalább felemelték a pici popójukat

2014. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert itt válaszolnak rá a leg gyorsabban és itt vannak a legtöbben
2014. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

most akartam kérdésben kiírni.

közmunkásként a közért dolgozok, pl parkgondozás, árokpartok fűvágása, és bizony a mai lányoknak, nőknek ez nem tetszik.

amikor ez kiderül akárhol is, szó szerint odébb állnak, nem hittem volna, hogy ennyire anyagias gondolkodású lenne szinte minden nő, pedig itt nem összeköltözésről lenne szó, hanem csak szimpla kapcsolatról, de úgy látszik, ebben az anyagelvű, pénzközpontú világban ez nem fér össze, azzal, hogy valaki jó nőt is tudjon maga mellett.

2014. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszonom kedves valaszaikat !igen azert teszem itt fel mert a legtobben itt vannak a legtobben .en lany vagyok 26leszek most erettsegizem estin ....es kozmunkas vagyok ....a penzert elvalalltam .es nem a munkaval van a baj ,hanem azzal ,hogy kis faluban elek. .es ugy gondolom itt ugymond lenezik a kozfoglalkoztatott embereket ...pedig ha mi nem lennenk a szemetukbe fulladnanak ...kapalok gereblyezek kovet hordok ...gallyazok asok. semmi gond vele ....csak a tekintetekkel .... ez is olyan hogy "bekategorizalnak"mint aki szemuveges vekony vagy esetleg kover .....

Nem akarom elhinni ,amit ir itt egy ferfi ,h azert nincs parkapcsolata . szegyellemmagam azok a nok helyebe ..... :( szomoru

2014. márc. 18. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:

régen a parkokban volt parkőr. Összeszedte a szemetet, rendet tartott. Ez egy foglakozás volt.

Most ugyanezt közmunkások csinálják, fél pénzért.

Felborult a világ sajnos....

2014. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!