Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi 4 feltételből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi 4 feltételből legalább 2nek teljesülnie kell, hogy barátnőt szerezzen valaki?

Figyelt kérdés

-jóképű

-izmos

-magas

-gazdag


az izomtibis(kigyúrjam magam) kérdésekre írják mindig a csajok,hogy nem baj,ha vékony a fiú,csak magad és helyes legyen.

ha viszont ez nem áll fenn,akkor igenis gyúrjon és legyen BMW-je.

a magas,de ronda srácoknak szintén a gyúrást ajánlgatják,esetleg a divatos ruhákat(pénz).

de megfigyelhető egy tendencia

ha egy fiú "alacsony vagyok/ronda vagyok/sovány vagyok" jellegű kérdést ír ki,jönnek az ellenpéldákkal,de akkor az minden esetben tartalmaz a másik 3 feltételből 2őt.


fiúk válaszára vagyok kíváncsi,a csajok kíméljenek a mellébeszéléstől.


2014. márc. 18. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mellébeszélés
2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, csak tudni kell beszélni a nőkkel és az se árt, ha van egyéniséged és nem őket hibáztatod...mindenért, ami rajtad múlott eddig is és sikertelenséged igazi okai.
2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
2. vagyok megint. Csak hozzá tenném, hogy pasi vagyok...
2014. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem csak az utolsó áll fenn, de sose nem volt gondom az ismerkedéssel.

ált a párkeresés hétvégén egy órát vesz igénybe egy szórakozóhelyen, és utána mehetünk is haza.

röviden ennyi szokott lenni.

2014. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az emberek nem tablazatok es cimszavak alapjan mukodnek. legfokeppen a csajozasra nem ervenyesek a szabalyok es pl a csajozos dumak. add magad, legyel igenyes es legyen egy csepp sutnivalod es minden rendben lesz.
2014. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet egy Adonisz bármilyen sportkocsival, ha közben mondjuk egy szadista, bunkó állat. Sokra mész a külsővel, ami múlandó (jó, a magasság jobb esetben nem), meg a pénzzel, ha a belső nem passzol. Fontos a belső (számomra).

Egyéni vélemény volt, nem általánosítás.

2014. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam ezek a fontosak:


Nálam magasabb(175+)

Izmos felesleges, átlag alkat, vagy sovány, szimpatikus arc

Gazdag semmiképp, átlag legyen, az is kizárt, ha munkanélküli és ez ellen semmit sem tesz, mert a szülei eltartják, ha tesz akkor nyilván ez átmeneti állapot, tehát nem gond.

2014. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak az egyik van meg, magas vagyok, de talán túl magas is az itteni véleményekhez :D Mellé ragyás arcú, vékony (voltam extrém vékony is), és nem gazdag, hanem átlagos. Mégis volt és van barátnőm. Na ilyenkor mi van? :D
2014. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát gyerekek, én nem tudom, milyen világban élek, de itt ül velem szemben egy kollégám, aki az egyik legjobb cimborám egyben. Úgy 165 magas lehet és enyhén pocakos. Jóképűnek egy egészen kicsit sem nevezném. Mindemellé első ránézésre kicsit sem férfias, mert úgy beszél, mint egy kislány, a hangja sem mély, és még pösze is kicsit. Pénze, na az nincs neki. Mármint egész jól keres, de annyi terhe van a családjának, hogy a srácnak szinte semmije nincs. De a menyasszonya... Na őt tutira szívesen megdugná mindenki.


Miért? Mert a srác egyébként egy kiegyensúlyozott, határozott, oltári magabiztos, céltudatos fickó, akinek marha jó a humora. Annak idején kinézte magának a csajt, és meg is szerezte. Azóta is csodálatosan megvannak, és nem egyszer szoktak a szórakozóhelyeken tátott szájjal állni a tesztoszteronhuszárok, hogy ez a kis nyomoronc hogyan szedett össze egy ilyen csajt.


Tudnék még egy nagy rakás ilyen példát is sorolni, de igazából úgyis tök mindegy, mert panaszkodni mindig könnyebb, mint elgondolkodni. Ha a papírforma összejön, akkor a posztom alá érkező negatív értékelések ezt helytállóan igazolják majd...

2014. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondolom már nem a mai fiatal korosztályhoz tartozik a kollégád.
2014. márc. 18. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!