Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég szégyenlősnek és visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég szégyenlősnek és visszahúzódónak érzem magam. Egy lány a suliban nagyon tetszik, mégsem vagyok képes leszólítani. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy mindig is visszahúzódónak éreztem magam, és szégyenlősnek. Na most van egy lány a suliban, nem ismerjük egymást. El szeretnék kezdeni vele beszélgetni, meg szeretném ismerni, de valahogy képtelen vagyok odamenni hozzá és leszólítani. Tudom is miről beszélhetnék vele, mondhatni van egy közös témánk, de egyszerűen nem vagyok képes rá, pedig nagyon tetszik, de nem értem ilyenkor miért nem fordítva van, hogy szinte egész nap csak rajta szeretnék lógni. Egyébként tömeg, vagy nagyobb csoport előtt sem szeretek például túl hangosan beszélni, mert nem nagyon szeretem ha a figyelem rám irányul.

Tudnátok segíteni, hogy hogyan küzdhetném le ezt a visszahúzódó, szégyenlősebb tulajdonságomat, és hogyan lehetek magabiztos és hogyan kezdhetnék beszélgetést a lánnyal?



2014. márc. 18. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

félsz attól, hogy visszautasít és azért nem mersz odamenni hozzá ennyi az egész!

Állj úgy hozzá, hogy egyszer élünk és lesz ami lesz! Veszíteni valód tulajdonképpen nincs!

2014. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panna_ ***** válasza:
100%

Elég nehezen fogsz bármit is elérni az életben, ha félsz, hogy elsőre semmi sem fog sikerülni.

Szerinted baba korodban úgy tanúltál meg járni, hogy soha nem estél fenékre? Most sem más.

2014. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:) hány éves vagy?
2014. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ezt nem írnám le.:D
2014. márc. 18. 19:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a visszautasítástól félek, mert nem azt akarom a fejéhez vágni, hogy járni akarok vele, hanem csak szimplán beszélgetni akarok vele, de itt az a baj, hogy idegeneket nem nagyon merek megszólítani, és nagyon szégyenlős vagyok, és igazából beégéstől félek, hogy valami hülyeséget mondok.
2014. márc. 18. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem csak menj oda hozza es ha van kozos tema arrol kerdezd, beszelj vele. :) koszonj neki aztan hozd fel a temat. nalam pl. az volt az egyetleb rossz mikor egy fiu odajott hozzam mikor nem volt kozos tema es mindketten egy kicsit kinosan ereztuk magunkat. meg egyebkent is, mi a legrosszabb ami megtortenhet? es megis mert egnel be? szerintem csak ne gondolj a rossz lehetosegekre ha az idegesebbe tesz, gondolj bele, o is ugyanolyan emberi leny mint te :) remelen segithettem
2014. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Idióta barmok!


Az a baj a sulis csajokkal, ha kudarcot vallasz akkor azt az egész suli tudni fogja.


Egy dologot tehetsz. Ha tetszik, menjél simán oda hozzá, és mond neki: Szia! Van kedved velem dumálni?


Ennyi.... Ne beszélj vele arról hogy tetszik neked! Arról se hogy ő neked.....


Csak simán: Szia! Van kedved velem dumálni?


Ennyi.....

2014. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Ezzel a trükköt bármikor használhatod, mert csak dumálni szeretnél.


Ha nem tudsz témát akkor kérdezd meg azt is tőle.

Pl.: Miről szoktál mostanság beszélgetni? Mi a kedvenc témád?


Ezután olyan gyorsan le fogsz nyugodni hogy csak annak a rendje. Ha meg elküld, akkor mond hogy: NEM BAJ megyek tovább, és még ott szólits le egy másik csajszit aki tetszik.....

2014. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valamilyen előrelépés az ügyben? :)
2014. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!