Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi járhat ennek a pasinak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat ennek a pasinak a fejében?

Figyelt kérdés
Egy fiú egyszer kitörölt facebook-on, mert azt állította, hogy nem akarok vele kommunikálni (facebook-on), így fölösleges részéről ezt erőltetni. De aztán úgymond megbocsátott, és újra ismerősök lettünk. Viszont a napokban megint kitörölt, ugyanarra az okra hivatkozva, mint első alkalommal. Ezt kicsit már viccesnek éreztem, így meg is írtam neki, hogy egyre viccesebb részéről ez a törölgetés. Erre ő azt válaszolta, hogy "hát akkor jó szórakozást".
2014. márc. 18. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
felakasztom magam!
2014. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnáltatja magát hátha ráírsz
2014. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján 15 év körüli lehet...akkor meg tetszel neki, így akarja felhívni magára a figyelmet
2014. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezek után magasról tennék a srácra...


Egyébként lehet, hogy megunta, hogy mindig ő ír rád vagy valami hasonló gyerekes ostobaság miatt törölt.

2014. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi jár a Te fejedben,hogy olyan kocsi után szaladsz,ami nem vesz fel.Tényleg szükséged van neked erre az ismeretségre,hogy eggyel több ismerősöd legyen??

Legyen már tartásod!!

2014. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hát akkor jó szórakozást" ilyet már én is kaptam.nem is értettem miért.

langsamm bin ich hell. a megvilágosult jobb lenne de az okosok majd kijavítanak :) esetleg német levelező társat keresnék tanulás céljából :)

2014. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!