Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mennyire változékonyak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire változékonyak?

Figyelt kérdés

Egy lányon egyszer észrevettem, hogy "úgy" néz rám. Aztán még keresett is. De buliban mintha nem érdekelné, hogy lelépek köszönés nélkül, vagy hogy ő tenné ezt meg. Utána úgy láttam, barátként tekint rám, később meg azt, hogy mintha kezdene elege lenni belőlem. Majd amikor összefutottunk, ismét olyan aranyos mosolygás, mint aki tényleg örülne nekem.


Összefoglalva, egyszer olyan, mintha arra várna, hogy ágyba vigyem, máskor meg olyan, mintha totál nem érdekelné, hogy élek vagy halok...



#megjegyzem #még kezdő vagyok...
2014. márc. 18. 22:42
 1/5 A kérdező kommentje:
megjegyzem, még kezdő vagyok...
2014. márc. 18. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint az időjárás
2014. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
változó van aki ki számítható de van olyan is hogy akár mit csinálsz sose jól fogod csinálni, de ennek a lánynak szerintem biztosan bejössz akkor szoktak így viselkedni érdekled őket de kicsit le is szarnak hogy lássák mész e utánuk ,
2014. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah igen, ilyent csinálnak... de tényleg furcsa, legutóbb tényleg azthittem, elege van belőlem, majdnem rá is kérdeztem, aztán meg olyan kis helyesen vigyorgott legközelebb...
2014. márc. 18. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon. Én túlságosan is. Nem is csodálkozom rajta, ha egyedül maradok.


Neked azt javaslom, hogy addig ne legyél biztos semmiben, amíg egyértelműen le nem tisztáztad a lánnyal, hogy mit is akar pontosan. Szoktatok beszélgetni? Legközelebb hívd el egy találkozóra. Akkor sok minden kiderül.

2014. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!