Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feltétel nélküli hűség már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feltétel nélküli hűség már egyszerűen káros az életemre. Hogy változhatnék pozitív irányba?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok nyitni a lányok felé, pedig néha megtesznek érte mindent, de én csak egy bizonyos lánnyal tudok normális kommunikációt létrehozni, akit már kb fél éve nem is láttam, és bonyolult is a sztori.


Lényeg hogy már nem bírom ezt az egyedüllétet, de nem bírok nyitni a nők felé. Folyton bűn tudatom meg egyéb hülyeségeim vannak.



2014. márc. 19. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami oka van annak, hogy nem mersz megnyílni a lányoknak. Gondolom tudod is, hogy mi. Ezt kéne megoldani, mert addig nem tudsz továbblépni.
2014. márc. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző nem érted rendesen, pont az a baj, hogy nem tud továbblépni valakin és emiatt képtelen nyitni mások felé.
2014. márc. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom miről beszélsz :)ne izgulj készülünk egy versenyre :)
2014. márc. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsót nem nagyon értem...
2014. márc. 19. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te kevered a hűséget a hülyeséggel.
2014. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

magyarázd meg kérlek.


Ha egyszerűen büntudatom van egy puszitól, vagy akármilyen testi kontaktustól akkor az nem hűség?


Mindenhol odagondolom hogy mi lenne ha ő csinálná ezt velem?


Hagyd a te hülyeséged kérlek...

2014. márc. 20. 17:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz hűséges az ember, akibe szerelmes. (Vagy akinek örök hűséget fogadott.)

Nálad ez nem áll fenn. Nem szerelmes vagy, csupán "én csak egy bizonyos lánnyal tudok normális kommunikációt létrehozni". Nekmm ebből az jön le, hogy önbizalomhiányban szenvedsz, amit ilyen-olyan okból az említett hölgyeménnyel szemben nem érzel. Más felé viszont nem tudsz/mersz nyitni, és ezt a tetszetős hűségre fogod.

2014. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ha nem vagyok szerelmes akkor:


- miért álmodok minden este vele.

- miért látom mindenkiben őt.

- miért gondolok rá napi szinten.

- miért nem múlik el az érzelem a távolságtól.


folytassam?

2014. márc. 21. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek, valaki világosítsa már fel a kérdezőt, hogy hol kezdődik a szerelem!!
2014. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

őszintén szólva nem is értem minek tettem fel a kérdést itt.


csupa olyan válaszok vannak, olyan hozzáállással hogy mindenki jobban tudja én mit érzek...


De tudod vannak akiknek nem szerencsés a szerelem és nem működik, és 8 év után te se akarsz tovább csak 1 nőre nézni, ha az nem jött össze.


Úgyhogy igen is tovább akarok lépni, de nem megy. Pont ez a probléma. 1 év távolság (úgy hogy közben 1x láttam) se.

2014. márc. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!