Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, vonzonak talaltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, vonzonak talaltok egy ferfit ha dohanyzik? Esetleg ferfiasabb tole?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik jó, ha nem akkor is. Számomra irreleváns párválasztásnál
2014. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

szia :) nem voltam még olyan helyzetben, hogy olyanba szerettem bele, aki dohányzott volna, de valószínű, hogy ennek az oka, hogy eleve nem is kezdek komolyan ismerkedni dohányosokkal. Persze, a barátaim között vannak, de nem is úgy tekintettem soha rájuk, mint "kiszemeltre".

A dohányzás nagyon nagyon káros, gondolom nem kell elmesélnem, hogy miket művel a szervezeteddel, nem beszélve a finom kis illatfelhőről, amit a párod kap vele. Hogy férfias lenne? NEM, egyáltalán nem az, sőt, éppenséggel szerintem a gyengeség jele, mivel szenvedélybetegség, amiről nem tud lemondani. Szóval, ha rólad van szó, akkor csak tanácsolni tudom, hogy igyekezz leszokni. Ne csak amiatt, hogy párt találj, hanem magad miatt, hogy egészséges légy. Persze remek motiváló tényező lehet egy lány, ez biztos ;)

2014. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy férfi (meg nö is), ha dohányzik, akkor már semmi esélye sincs.


Attól, hogy valaki büzlik, miért lenne férfiasabb? Szerintem undorító egy dohányos, még az is zavar, ha velem egy helyiségben van valaki, aki dohányozni szokott, mert annyira zavar a szaga. (És hiába mos fogat, nem ér semmit, aki nem dohányzik, annak ugyanolyan büdös marad)

2014. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom vonzónak és kizáró ok nálam
2014. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dehogyis.A vonzalom nem ettől függ atyaég..
2014. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nälam is kizáró ok, nem bírom elviselni a szagát, se a füstét, se pedig azét aki szívja. A bőréét, a ruhájáét, a szájáról nem is beszélve. Plusz az az egészség rongálása mellett, kész anyagi csőd (napi 1-2 ezer ft erre, számolj már utána...)
2014. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam is kizáró ok. semmi bajom vele, csak leszoktam, és úgy nem megy, ha mellettem szívják.
2014. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10-15 éve menő volt a dohányzás, most már eljutott az emberek többsége odáig, hogy inkább sajnálatra méltó aki nem tud leszokni róla.
2014. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7. vagyok. az emberek többsége nem szokik le, ebben biztos vagyok. lesajnálni az szokta őket, aki sose csinálta, és ettől érzi jobban magát, hogy ő felettük áll.

én nem sajnálom le azt, aki cigizik. és nem mindenkinek van tőle baja. van a rokonságomban ellenpélda, nem dédapa, akit másfél évesen láttam, és mesélik, hogy milyen jó erőben volt, hanem olyan, aki most él. rendszeresen vizsgáltatja magát, az eredményei pofátlanul jók. hozzáteszem, én volt, hogy nehezen kaptam miatta levegőt. de nem mindenki lesz így vele.

2014. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ettől nem tartom vonzóbbnak. Sőt, kifejezetten szánalmas, ha valaki így akar imponálni, mert másképp nem tud. Majd akkor milyen vonzó lesz, ha a gégerák miatt lyuk lesz a nyakán.
2014. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!