Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, miről beszéljünk?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, 13 éve nagy szerelem volt köztünk, aztán szakítottunk, azóta mindkettőnknek családja van gyerek(ek)kel. Nem is találkoztunk azóta, nem beszéltünk. Viszont én több éve már rendszeresen álmodom róla, hogy keresem, de nem találom, illetve vagy látom, de ő nem vesz észre engem. Nagyon felkavaróak ezek az álmok, és szeretném már ha vége lenne, nem álmodnék róla folyton. Arra jutottam, hogy beszélni kellene vele, hátha lezáródna ez a dolog a fejemben.


De mégis miről beszéljek vele? ELmondom neki hogy nagyon sokat álmodom róla, és keresem őt,... ÉS??? Ettől megoldódna a gondom? Mit kérdezzek, vagy mit mondjak neki??


2014. márc. 19. 10:56
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a legoptimálisabb az lenne, ha nem mondaná el neki, hogy álmodik róla. Úgy értem, hogy ettől mitől lenne jobb? Beszélgessenek arról, hogy mi történt Önökkel azóta, munkával mi a helyzet, de lehet azt mondani neki, hogy azért jutott eszébe, mert látott valakit az utcán, aki hasonlít rá. :) De ha nagy szerelem volt Önök között, akkor jobb megtartani a 3 lépés távolságot, hiszen mindkettőjüknek családja van.
2014. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!