Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyszer "elveszett" vonzalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszer "elveszett" vonzalmat, kialudt szikrát újra lehet éleszteni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron az egyik barátommal volt köztünk valami... semmi konkrét nem történt, de meg volt a vonzalom, az a kis szikra. Szerintem simán összejöhettünk volna, ha nem balf.kodjuk el, de mégis sikerült. Utána kicsit eltávolodtunk egymástól, nagyon ritkán, 2-3 havonta találkoztunk, tökre túl is tettem magam a dolgon idővel. Az egyik ilyen találkozás esetén rájöttem, hogy nem, nem túlt ez el a részemről, az ő oldaláról meg nem tudom, mivel azóta is ismerkedik, egyéjszakásai vannak, vagy épp próbál barátnőt szerezni. Kitaláltam, hogy akkor itt az ideje közeledni felé, elsősorban barátilag, legalább az ne kopjon el teljesen. Csak rájöttem arra is, hogy ez sem fog menni, ugyanis én nem barátilag akarok közeledni. Körülbelül februárban kezdtünk el összejárni újra a régi társasággal, heti 1-2 alkalommal találkozunk, szóval még összeszokófélben vagyunk, de egész jól halad, az elmúlt kb. 10 napban 3x találkoztunk, ebből egyszer több, mint 12 órát töltöttünk együtt, egy éjszakát is beleértve. Hogy tudnám ismét feléleszteni benne ezt a dolgot? Nyilván könnyebbség, hogy nem a nulláról kell kezdeni, ugye a tavalyi miatt. Hogyan csináljam? Köszi előre is!
2014. márc. 20. 15:21
 1/4 PearlDiver ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez leginkább rajta múlik... de mondjuk ha te egyértelműen barátilag viselkedsz vele, akkor azt érezheti, hogy beletetted ebbe a skatulyába, és nem biztos, hogy egyáltalán felmerül benne, hogy lehetne köztetek több.

Szerintem ha egy lány kinéz magának egy fiút, ösztönösen érzi, hogy bizonyos helyzetekben milyen indirekt jeleket küldhet neki, amit, ha van esze akkor dekódol és lecsap a lehetőségre.

Mit értesz azon, hogy az éjszakát is beleértve?

2014. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én már nem tudom, milyen jelet küldjek neki :( Főleg, hogy most ismerkedik, ahány lánnyal csak tud. Próbálok mosolyogni rá, gyakran rá nézni, és úgy vettem észre a perspektívámból, ő is gyakran rám néz. Mindig igyekszem a közelében lenni, mellé ülni/vagy állni. De nem tudom, mit tehetnék. Milyen jeleket adjak neki? Mindig ott van rajtunk kívül 4-5 másik barát is, azt meg nem akarom, hogy ők egyértelműen észrevegyék, a kiszemelt meg nem, mert az nagyon gáz. Az éjszaka alatt azt értem, hogy lementünk egyik este Szegedre egy közös barátunkhoz, és csak másnap délelőtt jöttünk haza.
2014. márc. 24. 17:47
 3/4 anonim válasza:

Ha látod rajta, hogy még érdeklődik irántad, akkor van esély a kölcsönös vonzalomra. :)

Először is, igen a jelek. Egy mosoly, szemkontaktus tovább fenntartása, mint átlag esetben..stb. Ha beszélget az adott társaság, próbálj meg belefolyni a témába, èrd el, hogy rád figyeljen.

Ha ez nem vezet célra, akkor marad a régimódi módszer: félre hívod és négyszemközt kerek-perec megmondod, hogy mi a helyzet. Fontos! Ilyet sose facebookon beszélj meg. Elképesztően személytelen, és még az ösztönös reakcióit sem látod, amit nem tud palástolni egy ember sem. :)

2014. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Ha amikor vele vagy, folyton a hajadat piszkálod, a tincseidet csavargatod, az egyértelműen jelzi, hogy érdekel téged. Feltéve, hogy nem túl rövid a hajad :)

Adott pillanatokban hozzá lehet érni, csak éppen futólag, kvázi véletlenül. Nem tudom, mennyire vagy közvetlen, és mit jelent neked egy ölelés, de ha megöleled, amikor találkoztok/elbúcsúztok, és 3 másodperccel tovább bújsz hozzá, mint amilyen egy átlag viszlát-ölelés lenne, az is "jó jel". De gondolkodj te is, magadat meg őt jobban ismered :)

2014. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!