Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mosolyognak rám sose a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mosolyognak rám sose a nők pl a villamoson, buszon, bárhol, akkor az annyit jelenthet hogy nem vagyok valami jóképű srác?

Figyelt kérdés
Vagy ha a férfi nem mosolyog akkor a nők nem szoktak rájuk vicsorogni? Egyébként az alkatommal pl nincs gond, magas vagyok, a fejem viszont elég igénytelen. Fiúk, ti szoktatok mosolyogni idegen lányokra? Visszamosolyognak? Vagy szoktak rátok csak úgy spontán mosolyogni? Barátnőm eddig csak egy volt...bár nem igazán szoktam kezdeményezni... f/23
2014. márc. 20. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
"a fejem viszont elég igénytelen" Miért is nem változtatsz akkor?
2014. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam csak azért rámosolyogni senkire mert tetszik.


Akkor mosolygok, de akkor válogatás nélkül amikor boldog vagyok, felszabadult, vagy csak elmerülök a magam kis világába és épp valami szórakoztatóra gondolok.


Viszont volt mér olyan, hogy egy srác nézett folyamatosan és nem nem bírtam visszafojtani a mosolygásom, nagyon gáz volt.

2014. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!