Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitt jelentsen ezz (? ) tobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitt jelentsen ezz (? ) tobbi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki most a legjobb baratnomel tart kapcsolatott.


de nem jarnak, nem beszelnek egymasal a suliban , csak fb-en beszelnek egymasal ..a suliban még nem is koszont neki, de nekem meg igen es mindig amikor lat mindig a szemembe akar nezzni csak en mindig elfordulok. a baratnom meg azzal panaszkodik hogy fb is alig ir neki amikor meg nekem tobbszor es mondta hogy bir engem es hogy jo fej vagyok. De neki pedig mondja hogy szereti teljes szivebol es még nem szeretett senki mast enyire mint a baratnomet! ezzert en rosszul erzem magam mivel a legjobb baratnom es hat ha vele boldog en nem szakitom el tole!

Csak azt nem ertem hogy akkor mert koszon mindig , es amikor ugy csinalok h mintha nem latnam akkor meg futyul h o ott van! es mindig mosojog rám.

De ahogy sokat beszelgetunk nekem is megtetszet



#szerelem #baratsag csak
2014. márc. 21. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy meg fogja baxni a barátnődet :D
2014. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A srác nem szereti a barátnődet!!! Én osztályomba is jár egy olyan fiú, aki a közös osztálytársunkkal "jött össze", de suliban alig beszélnek egymással. Én egyikükkel sem vagyok igazán jóban, de a többiek sem tudják, mi van velük. A fiú csak néha odamegy tapizni és csókolgatni a csajt, de ennyi.


Nem tudom veled miért viselkedik így, de ha nem akarsz konfliktust a barátnőddel, akkor annyinál maradsz, hogy a pasija csak egy helyes fiú. És ne ábrándozz róla, meg ilyesmi.

2014. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!