Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki nekem bejön....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nekem bejön. (? ) tobbi lent!

Figyelt kérdés
van egy fiu,aki nekem bejon.Tök jó fej és mindig hülyeskedik. Akárhányszor lattjuk egymast, mindig odamond nekem vmi vicceset. Néha csúfol, de azt is nevetve mondja. Mindig erdeklodik irantam es átolel vagy ha meglatt mindig oda szol h menyek hozza nevetve. (es nincs olyan h nem nezz ram es h ne szoljon ha latt) es o tudja h bejon nekem mert megtudta egynapon mikor mindenki sorba alt es elotte elkiabaltak :D szerintetek en is Tetszem neki?
2014. márc. 21. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja en meg ijenkor lenezem mitha nem is latnam ..amikor meg atolel elhuzom tole magam. de o akkor is attolel szorosan es nem hagy. es amikor latom legtobbszor elfutok :DD nem merek a szemebe nezni.
2014. márc. 21. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen kis szemétkedős vagyok, nekem tetszett a lány akivel így viselkedtem, azóta is vele vagyok

Szerintem lépj

21F

2014. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hogyan lepjek ? de am fb-en mar megkerdezte h ha jarni akar velem. de en nem merek visszavalaszolni neki mindig elmegyek elole amikor attakar olelni es mondja h elszokok? akkor beken hagy..de ez 5 perc mulva megint valtozik.
2014. márc. 21. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld azt hogy Te is nézz a szemébe, meglátod csak addig nehéz még ki nem próbálod, esetleg ha megölel akkor hagyd magad hátha megcsókol
2014. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben megprobalom koszi! ja es ha odahivna szerinted menyek oda vagy mit mondjak?

de en ugy erzem mitha nem tetszenek neki , es csak azert csinal igy mert tudja h bejon neki egy lány!

2014. márc. 21. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!