Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Egy csóktól akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Egy csóktól akkor is feláll a farkatok, ha olyan lánnyal csókolóztok, aki annyira nem jön be, csak "úgy van" nektek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem nagyon szokott egy csóktól felállni. Ahhoz azért több kell.
2014. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1#

Pedig a pasinak két randin is éreztem, hogy a csókolózásunk közben felállt. Ezért kérdem, hogy vajon ha nem vagyok neki túl jelentőségteljes, "csak úgy vagyok neki", akkor is feláll-e nektek...

2014. márc. 23. 00:21
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

persze.

akkor is.

2014. márc. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Talán úgy, hogy nem csókolok meg minden második nőt, akivel találkozom. Számomra a csóknak jelentése és értéke van, nem szimpla időtöltés vagy szórakozási forma.
2014. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Látod, a harmadiknak bármitől feláll. Érdekes farka lehet.
2014. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kaptam privátot, hogy mi értelme ennek a kérdésnek. Ha másban is felmerülne, akkor leírom. :)


Van egy pasi, akivel találkozgatok és eléggé odavagyok érte, nekem nagyon tetszik. Csak sajnos még nem vagyok benne biztos, hogy ő mit érezhet. Vonzódik hozzám úgy érzem, de képtelen vagyok kiismerni. Már két randin is éreztem, hogy a csókolózásunk közben felállt a farka. Pedig azok a csókok nem is tartottak túl sokáig.


Csak azt szeretném tudni, hogy vajon egy pasinak akkor is feláll-e egy egyszerű csóktól, ha olyan nőt csókol, akiért nincs annyira oda... hanem csak úgy van neki az illető, amolyan "szabadidőtöltésként", de semmi jelentőséget nem tulajdonít neki. :(

2014. márc. 23. 00:28
 7/16 anonim ***** válasza:
@6: Egyszerű leszek: kíván Téged és kész. Nyilván gerincre vágna, ha tehetné, aminek leglátványosabb jelét, Te Magad is érezhetted a lába között.
2014. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nekem sajnos volt már olyan csaj, akivel nem gondoltam komolyan, mind ketten tudtuk, hogy semmi se lesz, mégis olyan csók volt, hogy beindított. Olyan is volt, akivel bármi lehetett volna, volt jópár csók, mégse éreztem semmit se. Ez még nem jelent érzelmeket, csak max kicsit beindult, de ez pasiknál és csajoknál is néha érzelmek nélkül is megy.
2014. márc. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aki nem jön be azt nem csókolom meg, nincs olyan, hogy csak úgy van.
2014. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eleve nálam nincs olyan, hogy valaki "csak úgy" van. Ha nem szeretem, nem jövök össze vele. Ha meg szeretem, valószínűleg tetszik is.
2014. márc. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!