Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb erotikus társasjáték?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet és meglepni vele a párom,szívesen fogadnék tapasztalatokat.A válaszokat előre is köszönöm!:)
2009. dec. 16. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Alkoholi : D Ezt tapasztalatból mondom, hihetetlen mik tudnak kikerekedni belőle.
2009. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
twister:D
2009. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Naaa gyerekek komolyan!....:)
2009. dec. 16. 18:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pont ma jártam egy sex shopban,és találtam egy tök jó játékot. A nevére nem emlékszem,de az első tagja az volt,hogy LUST(kéj).Beleolvasgattam a kártyákba és marha jó,még az eladó is javasolta,hogy pont nem rég próbálták ki a feleségével,s nagyon bejött nekik!Én is megvettem volna,ha együtt élnék a párommal,mert ez egy több napos játék;)
2009. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Így konkrétan nem tudok nevet de ha a google-be beírod egy csomót kiad.Párommal még régen innen szedtünk le vmit:Dés sztem jó volt:)mi gumival védekezünk és így nehéz nehéz volt összehozni rendesen:S
2009. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
uppsszz -nehéz:$
2009. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Andrewka ***** válasza:

Érzékek kertje

Netről is le tudod tölteni és tényleg jó


22/f

2009. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szex, de boltban nem kapható :)
2009. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Timi323 válasza:
Én ezt probáltam ki nagyon jó és csak egy 500ft-os SMS : [link]
2012. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez ingyenes és háromszor annyi feladat van benne: [link]
2013. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!