Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (lent) 16L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent) 16L

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve szakítottam a volt barátommal, kb. 3 és fél hónapig jártunk, de rájöttem a második hónap után, hogy egyáltalán nem szeretem, utáltam vele csókolózni, sőt kb. nem is csókolóztunk egyszer se úgy igazán szenvedéllyel, csak szájra puszi volt leginkább, és a járás is csak abból állt, hogy együtt mentünk suliba, meg hazakísért néha, és esetleg hétvégente találkoztunk, de akkor meg az volt a téma, hogy mennyivel jobb nálam... Utáltam az egészet, csak nem tudtam, hogyan lépjek ki belőle, hogyan szakítsak. Aztán végül betelt a pohár és megtettem, szakítottam vele. De most osztálytársam, és úgy szégyellem, hogy jártam vele, mert tudom, hogy mennyire rossz fiú lett (füvezik, iszik stb.). Legszívesebben kitörölném az életemből azt a három és fél hónapot. Mit csináljak? Hogy felejtsem el? Nem érzek iránta semmit, sose éreztem, de attól még jó lenne ha nem lenne utálat se bennem. Mi legyen?

2014. márc. 23. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez ellen semmit se lehet tenni.Idő után jobb lesz.

Egyébként osztálytárssal nem hiába rossz összejöni...

2014. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*összejönni
2014. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem voltunk osztálytársak csak évfolyam, mikor összejöttünk még nem tudtam, hogy ugyanabba a suliba akar majd átmenni ahová én... :(
2014. márc. 23. 13:22
 4/9 anonim válasza:
77%
hagyd a fenébe.. az ilyen nem érdemel semmit
2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben, valahogy én is így érzek mikor látom, főleg mikor be van szívva
2014. márc. 23. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia :) ne emészd magad. nekem is volt egy olyan kapcsolatom, amit sokáig legszívesebben letagadtam volna, kitöröltem volna. A mostani párom sokáig élcelődött is ezzel, és ilyenkor mindig szégyelltem is magam (persze poénnak fogtuk fel, nevettünk rajta utólag, de azért a szívem mélyén zavart nagyon). Aztán elég sokat beszélgettünk erről és arra jutottam, hogy most már teljesen mindegy, hisz úgysem lehet változtatni rajta. Tovább kell lépni. Azóta együtt vagyok egy olyan fiúval, akibe fülig szerelmes vagyok, és arra jöttem rá, hogy a "rossz példa" után most sokkal jobban tudom Őt is értékelni, hogy mennyivel jobb. Idővel Te is megismered majd azt, aki hozzád való, aki a szerelmed lesz, és akkor elhomályosul majd a múlt. Mindenki tévedhet, de ezen már kár rágódni. Csak vedd lazán az egészet, és foglalkozz a többi ezer dologgal, ami boldoggá tesz ;)
2014. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
keress egy normális kapcsolatot...(egyre kevesebb ember van, aki nem szívja el az agyát, meg nem iszik napi szinten)...de még nem reménytelen a dolog :D
2014. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" de attól még jó lenne ha nem lenne utálat se bennem"

Amikor éppen utálnád, gondolj arra,hogy másvalakit mennyire szeretsz, hátha bejön ilyen elkerülés.

2014. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, mind értékes hozzászólás! :)
2014. márc. 23. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!