Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam, az összképről stb?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 23. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint férfi mondom jó a vasad :D
2014. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok pasi az hiszi, dob rajta a moci...nem feltétlen. Nekem pl. nem számít. Esetenként jobban megnézem a mocit....:)


Sok minden nem látni...10/5

2014. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*t
2014. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
robotzsaru
2014. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy egy száguldó donor vagy, akivel nem lehet tervezni, mert kitudja mikor csavarodsz föl egy villanyoszlopra!
2014. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

kedves utolsó az hogy valaki motorozik korántsem jelenti azt hogy elöbb hal meg mint te ..... autóbalesetben speciel sokkalta többen halnak meg.... és ha már itt tartunk mivel neked még dobog a szíved veled nem lehet tervezni mert kitudja mikor dobod fel a talpad....

eléggé alacsony az inteligencia hányadosod ha ez alapján választasz párt..

2014. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csákány tesó! Semmi hiba nincs a képpel. Sima utat, sok kanyart, dögös nőket!!! :-)))
2014. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
motoros tipszmiksz
2014. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os.

Hallottál már olyanról hogy valószínűség? 8. osztály

De akár a relatív gyakoriságot is nézhetjük...


Szerintem sokkal több autó van az utakon, mint motor, szval több is a baleset... Fail.

Nem is értem miért mondják azt, hogy két fajta motoros van, olyan aki már esett és olyan aki Még nem esett...

2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy komolyabb motoros ember, aki nem boltba jár két keréken, az többnyire biztosan borult már, bevallom én is lesúroltam a lábamat meg hasonlók, de sose torpantam meg
2014. márc. 24. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!