Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azt a nőt mondják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt a nőt mondják el mindenféle rossznak, aki nem is szolgált rá?

Figyelt kérdés

Egy magánkoliban lakok,ahol vannak egyetemistáktól kezdve,40 éves dolgozókig emberek. Jelenleg én vagyok a legfőbb téma,ami igazán érdekes,tekintve,hogy nem szolgáltattam rá okot.

Illetve elkövettem egy hibát,mégpedig azt,hogy szóbaálltam az egyik sráccal,akinek tetszettem. Randiztunk,sokat beszélgettünk,együtt lógtunk. Megbeszéltük előtte,hogy mivel rizikós a dolog amiatt,hogy együttlakunk,hogy csak akkor megyünk ebbe bele,ha helyén tudjuk kezelni a dolgot akkor is,ha nem jön össze. Jó,naiv voltam,hogy elhittem neki,hogy majd tudja kezelni. Aztán bekattant és azóta itt elszabadult a pokol.

Tudni kell,hogy ez a pasi drogos volt(?) és ő is elismerte,hogy az anyagtól való leállás teljesen kicsinálta az ítélőképességét,az idegeit. Azt,hogy drogos volt,csak azután tudtam meg,hogy bekattant,még mielőtt elmarasztalnátok.

Naszóval...kitalálta,hogy én itt a koliban minden pasival összefeküdtem,sőt ez már odáig fajult,hogy pénzért:D

Először a szobatársával hozott össze,hogy tuti jobban ismerem,mint mutatom(egyébként azzal a sráccal annyit beszéltem eddig,hogy szia,esetleg egy helló),mert ő látni vélte,hogy összenézünk.

Valamelyik hétvégén részegen tombolt,kivert egy ablakot,meg 3an fogták le,mert mindenkit össze akart verni. Mindezt azért,mert az egyik srác,akivel állítólag szintén együtt voltam,számonkérte rajta,hogy minek mond ilyeneket. Szóval igazából a többség engem véd,mellettem áll,de ez a szitu már nagyon gáz. Már 1-2 ember(lányok) szintén elhordanak mindennek,persze nekem meg mosolyognak.

Pedig egyáltalán nem adtam rá okot,hogy ezt gondolják rólam. Azt se értem,hogy ennek a pár embernek,aki ellenem van,mi baja velem,mert nem sok vizet zavarok,mindenkivel kedves,udvarias voltam mindig. Jó,állítólag minden pasinak tetszek elvileg,de én nem foglalkoztam úgy velük sosem. Egyszer-kétszer lementem még ezelőtt velük bulizni,iszogattunk,magamban táncikáltam,nem kellettem magam senkinek,de most meg már ki sem teszem a lábam a szobából. De mégsincs vége a pletykáknak...

Igazából már nem érdekel,hogy mit mondanak,meg ha valami újabb "pasimról" hallok,csak nevetek rajta,de belül baromi sz@rul érint.

De bezzeg azt a csajt senki nem k..vázza le,akin tényleg végigment a férfinemű lakók fele...(ez a csaj az egyik,aki szintén szid)

Mit csináljak ebben a helyzetben? Elköltözni nem tudok,mert idő előtti felmondás után x összeget ki kell fizetni,amit nem engedhetünk meg magunknak.

23/L


2014. márc. 24. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szar.d le oket es mosolyogj... engem is mindenfelenek elhordanak,pedig nem is ismernek,parom is regen volt... ismerkedni is regen ismerkedtem...
2014. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan nem bírják felfogni, hogy van olyan lány, aki jól néz ki, ad magára, de nem ribi... Ezért egyből le cicababázzák,meg hasonló szépeket mondanak róluk és kitalálják, hogy biztos ribi a kinézet miatt. És pont ilyenek kezdik el terjeszteni, akik tudják, hogy nem vagy az, csak éppen nem kellettek neked. Lépj túl ezen, ne foglalkozz vele. Mindig vannak az embernek rosszakarói, de, ha többen vannak melletted, akkor semmi probléma. Ha nem foglalkozol velük, csak éled az életed, akkor majd keresnek más prédát
2014. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen közegben ne csodálkozz,féltékenyek unatkoznak pletykálnak.Én ezt inkább munkás szállonak nevezném,40-éves dolgozok-is ott lakik?akkor meg pláne ne csodálkozz.
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek is jól kezelem a dolgot. Emelt fővel járok,továbbra is udvarias vagyok mindenkivel,a 2 szobatársammal meg elvagyok. Kb leprásnak érzem magam,mert ugyan tudom,hogy sokan mellettem vannak még,de alig szólnak hozzám,mert félnek,hogy ha jóban vannak velem,akkor konfliktusuk lesz megint ezzel a barommal :D
2014. márc. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!