Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy alapból ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy alapból ennyire közvetlen legyen valaki?

Figyelt kérdés

Az első naptól fogva más a lány, mint a többiek, de lehet, hogy csak én szoktam meg mást másoktól. A többi sráccal nem tudom, hogy viselkedik, de számomra elég szembetűnő. Végigsimít a kezemen, ha elmegy mellettem hozzám ér, sűrűn néz a szemembe (ekkor a pupillája is tág - nem mintha jelentene a fényviszonyon kívül mást...), sűrűn kerülünk közel egymáshoz és nem húzódik el, halkan, meghitten beszélgetünk, de ami igazán meglepett, hogy a napokban valami szívességet úgy köszönt meg, hogy szájon puszilt kétszer, gyors egymásutánban (de csak amolyan "féloldalasan").


Nem tudom hová tenni. A lány fényévekkel jobb mindenben nálam, esélye nem lehet egy magamfajtának nála, bár hangsúlyozza, hogy nála minden ember egyenlő. Összezavar, nem szeretném túlságosan megkedvelni, de ha így viselkedik velem... Ha próbálok ezekről beszélni vele, tereli a témát. Mi lehet ez?


2014. márc. 24. 19:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Tartok tőle, hogy ezektől függetlenül csak barátilag tekint rám és hülyét csinálnék magamból, ha bepróbálkoznék.


Napi több órát töltünk egymás mellett, nem lenne jó poén elcseszni.

2014. márc. 24. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy ennyire közvetlen, ahogy az sem, hogy tetszel neki. Figyeld meg, hogy hogy viselkedik másokkal, és ha csak veled ilyen, akkor valószínű az utóbbi :)
2014. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mármint miért vagyok hülye?


Másokkal nem látom ilyennek. Távolságtartóbb velük, de lehet, hogy csak a bizalom hiánya (én terelgettem egy ideig)

2014. márc. 24. 19:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tetszik neked egy lány és kezdj el neki mesélni róla rejtélyesen és figyeld a reakcióit, áradozz róla, aztán ha úgy veszed észre hogy furcsán viselkedik esetleg féltékenykedik, akkor mondd meg neki hogy Ő az a lány.
2014. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont azért hiszem, hogy barátnak tekint, mert mikor arról esett szó, hogy más lánnyal szervezek valamilyen programot, még ő biztatott, hogy mozduljak rá arra a valakire, hátha ő lesz az igazi. Tudja, hogy nem volt még kapcsolatom.
2014. márc. 24. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:

A szájrapuszi kivételével bármelyik lehetne a közvetlenségre utaló jel. Viszont nekem a szájrapuszi már túl megy a közvetlenségen, csak úgy egy kedves ismerősömnek, jó barátomnak nem köszönök meg semmit szájrapuszival. Az már kicsit intimebb történet.

Szóval nem tudom, én kételkedem abban, hogy szimplán ennyire közvetlen lenne..

2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak egy nagyon jó fiúbarát vagy.. mint amilyenek a melegek szoktak lenni a lányoknak. Nem vagy meleg?
2014. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, csak egy szerencsétlen flótás (a nőkkel).
2014. márc. 24. 19:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nőelosztási Központban összekevertek valamivel, és igy kerülhetett oda ez a kedves némber. A leirtak alapján neked nem nagyon járna alany. Szóval majd betelefonálok, hogy nézzenek utána.
2014. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!