Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy jutalmat kap aki megfejti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy jutalmat kap aki megfejti nekem ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Osztálytársam 6. éve de sose voltunk nagyon közeli viszonyba mert csendes lány.

Tavaly osztálykiránduláson berúgtam,elmondtam neki hogy tetszik,visszautasított,nem is csoda.Nyáron viszont rámírt magától,aztán szeptemberi kiránduláson ő rúgott be,odajött,megölelt,fogta a kezem.Ezután viszont nem lett semmi majd járt pár hónapot egy másik fiúval de mégis pl .facebookon írogatott nekem.Szakítottak a fiújával,azóta folyamatosan engem néz,voltunk buliban akkor is odajött hozzám,de aztán mégis egy másik fiúval ölelkezett(talán smárolt is).Ma is egyfolytában nézett,amikor beszéltem vele egy kicsit,egyfolytában a nyakát és a haját simogatta.De amikor meghívtam egy sulis programra (nem kettesben) akkor bizonytalanul,de nemet mondott.

Mostmár tényleg r*hadtul nem értem mit is akarhat valójában..időnként mintha nekem tetszelegne,engem bámul,mégis másokkal kavar..pedig csendes,normális,okos lány.

Valaki dekódolná nekem? Azt megáldom a varázserőmmel jutalomképp.

18/F


2014. márc. 24. 19:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

tudom a megfejtést..

10 ezer forint lesz

2014. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akart tenni?
2014. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Csak megáldalak,pénzről nem volt szó.
2014. márc. 24. 19:45
 4/33 anonim ***** válasza:
A megoldás: nincs megoldás. És szerintem az én varázserőmre több szükséged lenne, mint nekem a tiedre!:D
2014. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek. Szerintem ő sem tudja, mit akar.

Én is voltam hasonló helyzetben, bár én nem jöttem össze más fiúval eközben, mert még a volt barátomon nem léptem túl. De lényeg a lényeg, hogy nem tudtam, mit érzek, s mit akarok. Lényegében, nem vettem észre, hogy kinek vagyok fontos, kinek számítok igazán.


Szóval arra tippelek, ő sem tudja, mit szeretne. Talán valamiért fél ettől az egésztől. Nem lehet, hogy egészen más a stílusod vagy ilyesmi, és ez kicsit visszahúzza? :D

2014. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

18 éves tini aki ismerkedik a testével, és a lehetőségeivel. Utalod a lovét vagy menjek el érte?


Mig emészted válaszom irom én mit nem értek: "másokkal kavar..pedig csendes,normális,okos lány"

Ha másokkal kavar akkor nem lehet normális és okos?

2014. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azt akarja, hogy teperj picit.

N

2014. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyesmit. Bejött hogy a srác odáig van értem, de nem kifejezetten érdekelt. Persze minden lány más.
2014. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ezt hívják flört-nek. Örül, hogy tudja rólad, hogy tetszik neked, de még fiatal ahhoz, hogy bárki mellett elköteleződne, egyszerűen tetszik neki az egész helyzet, mintha cinkosok lennétek stb.
2014. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, mit nem lehet ezen érteni? :)


A másik pasik, akikkel összejött, voltak olyan tökösek, hogy odamentek hozzá, mert gondolom nem a lány szedte fel őket. Elég jelet kaptál már, hogy mozdulj!


Tudom, most azt gondolod, hogy ha annyira akarna téged, akkor miért mondott nemet arra a meghívásra. Elmondom. :) Éppen azért, mert nem kettesben lettetek volna. Hívd el egy igazi randira, kettesben. Ne legyél töketlen!

2014. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!