Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz válasz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Török Endre :D kérdése:

Szerintetek lesz válasz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány aki bejön nekem és egy iskolába járunk. Nos Facebookon mostanában egész sokat beszélgetünk, mondtam neki, hogy tetszik nekem és hogy lehetne e köztünk valami. Szerintetek kapókra választ vagy bunkóság volt ezt így megkérdezni, és kezdhetek minden előröl?
2014. márc. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elsietted nagyon
2014. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányoknak tök mindegy mit mondasz, csak az számít, hogy nézel ki.
2014. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem most elment egy kávézóba a barátnőivel csoportosan kinevetni téged...
2014. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nos, lehet, hogy egy kávézóban van a barátnőivel, és te vagy a téma, de nem biztos, hogy kinevetnek. A lányok sokszor az alapján döntenek, hogy egy srác kedves-e. Én például hamarabb választanék egy kedves srácot, aki lehet, hogy nem egy Matt Damon, mint valakit, aki iszonyú bunkó, de sokak szerint jól néz ki. Szóval, ha kedves vagy, és ő is normális, akkor szerintem válaszolni fog. :) Ha utálna, vagy nem érezne semmit, akkkor nem chatelnétek. Nem azt mondom, hogy feltétlenül szerelmes (lesz) beléd, de ki nem fog röhögni. (Ha meg igen, akkor nem érdemel meg.) És nem volt bunkóság, az a jó, ha nem vagy félénk.

2014. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos :/ Van más akiét dobog a szíve :( Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. márc. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!