Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Beleszerettem egy fiúba, de neki van barátnője. Nem tudtam mit csináljak hogy belém szeressen......kérte hogy küldjek képeket magamról, először csak ruhásat küldtem...de aztán megkérdezte hogy mit merek még megmutatni...és én küldtem neki egy melltartós képet..aztán teljesen meztelent...a "barátnőim" feltörték a facebookom és a képeket elküldték a tanáraimnak, a szüleimnek, az osztálytársaimnak....másnap a suliban mindenki rajtam nevetett...elvesztettem az összes barátom...most mit csináljak..?

2014. márc. 24. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mennyire higgyem el ezt a sztorit.
2014. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Tuti kamu
2014. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Tapsolj két nagyot!
2014. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normális válasz?
2014. márc. 24. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
feljelentés. ez pedo kép.
2014. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
menjél ide_fan-site hu barárkozni, hát most atyaég, ilyen komolyan létezik? h elküldtél teljesen meztelen képet, te jó ég, hát ááhhh, nem hiszem el, fúúú basszus, hát mit csinálj hát a barátaidat, ha ez komolyan megtörtént, már nem szerzed vissza, hát gőzöm sincs amúgy hogy a környezeted, de hát minek törték fel, te jó ég?
2014. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nagy János22222 ***** válasza:
53%

Akkor nem is voltak a barátaid.

Mit csinálj? Küld el a képet, már úgyis mindegy.

2014. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy János22222 ***** válasza:
53%
gondoltam, hogy kamu. Ne foglald a tárhelyet hülye kérdésekkel.
2014. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!