Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A néger fiúk mitől jobbak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A néger fiúk mitől jobbak, mint mi fehérek? Miért szeretik jobban őket a lányok?

Figyelt kérdés

Most értitek.. igy nem leszünk mi sem. mert minden lánynak néger jön be. De akkor nekünk ki marad? nekem most főleg.

Mi fehérek miért nem vagyunk jook? Minket nem kell szeretni? Nekünk nem kell társ???


2014. márc. 25. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Nagy a kukijuk
2014. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Divat. Egyébként kétlem, hogy a magyar, meg általában a kelet-európai lányok többsége a négereket preferálná a fehérek felett.
2014. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Te ezt honnan, miből szűrted le, kedves kérdező? Van esetleg valami statisztikád arról, hogy a magyar lányok jobban kedvelnék a néger férfiakat, mint a fehéreket? Mert bár nekem sincs róla felmérésem, de bizton állíthatom, hogy akkora nagy f***ságot állítasz, hogy az hihetetlen. Nyugodj meg, nem kell aggódnod a fehér férfiak miatt, tetszenek a nőknek, elhiheted.
2014. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmivel nem jobbak, sőt..

Nekem már van némi tapasztalatom..így bátran jelentem ki, hogy a fehér férfiak a legjobb szeretők, a többieknek és főleg a négereknek semmi szex kultúrájuk sincsen.

Persze tudom te most nem csak a szexet kérdezted, de a néger hapsik többsége meg úgy is csak azt akar.

2014. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszik nekik, hogy úgy viselkednek, mint a majmok és behozzák az AIDS-et és a bűnözést.
2014. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem kell gyűlölködni...


a kérdésre válaszolva: nyilván a nagy farkuk miatt kapósak, pontosabban szerintem jórészt villogni akarnak velük a fehér csajok a többi fehér csaj előtt, hogy figyelj, nekem már ilyen is kijutott, egy egzotikus farok, illetve látod, én ekkorát is be tudok fogadni (most tök mindegy mekkora, ha nem nagy, az emberek akkor is azt gondolják a fekáról, h nagy van neki, amúgy meg a többségnek biztos nagy), szóval ez ilyen cicarivalizálás meg fehér pasi pukkasztás


amúgy a feketéknek még a testük jó általában, amúgy nem tudom, hogy lehet őket jóképűnek látni, 10-ből 9 csúnya


a viselkedésük meg ilyen nagypofájú, ki ha én nem, mert az elnyomatásukból mára fene nagy öntudat lett, és különben is, nekünk nagy a farkunk

2014. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert zoofilok.
2014. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!