Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert fontos neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontos neki, hogy baratok legyunk, ha egyszer szetmentunk?

Figyelt kérdés

Jobaratok voltunk, aztan osszejottunk, majd rovid ido utan kijelentette, hogy neki nem megy (hogy mi nem megy pontosan, azt nem reszletezte)- de en addigra mar megkedveltem. O azt szeretne, ha minden ugyanolyan lenne, mint regen, en persze nem tudok ugyanugy beszelgetni, mosolyogni, poenkodni vele, mint amikor csak baratok voltunk. Mondtam, hogy nem haragszok, csak ne varja, hogy most a nyakaba ugorjak oromomben... Ma este talizni akar, mert "biztos akar lenni abban, hogy jol vagyok". De miert olyan fontos neki, hogy en jol legyek?

20+ak vagyunk mindketten, en vagyok a no.


2014. márc. 26. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azt szeretné hogy minden olyan legyen mint előtte. De ha neked ez nem megy mond meg neki.
2014. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te ezt nem akarod és ahogy látom nem is fog menni, akkor ne tedd.
2014. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Talán mert az embert is látja benned, és nem csak egy p*ncit?

De ezt ám nem olyan nehéz megérteni.

És mert talán előtte is barátok voltatok.

Bár sajnálom szegényt, mert ahogy nézem, te alkalmatlan vagy erre a barátságra.

2014. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez nem egy olyan dolog, amit kontrollalni lehet. En probalom normalisan kezelni a dolgokat, csak egyszeruen nem ertem, mi az, ami nem megy...
2014. márc. 26. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog a részéről, szerintem. A volt szerelmemmel én szakítottam, de fontos volt nekem, szerettem volna a barátja maradni. Ő nem akarta, nagyon rondán viselkedett. Egy jó barátságott tett tönkre. Egy másik szerelmem velem szakított, ugyanabban a helyzetben voltam, mint te. Fájt nagyon, de igyekeztem a barátja maradni. Persze nem olyan jó, mint régen, de idővel jobb lesz. Nem szabad eldobni egy barátságot. Túl fogod tenni magad rajta idővel és akkor örülni fogsz, hogy amellett döntöttél, hogy barátok maradtatok.
2014. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Persze, hogy nem megy, ha bele vagy esve. Nem lesz sokáig jó kedved, ha vele vagy és nem érhetsz hozzá, vagy más lányokat csekkol le, miközben ott vagy mellette. A tudat, hogy nem szeret már úgy fájni fog. De ha tényleg nagyon jó barátok voltatok, akkor megéri, szerintem. De te tudod, nem mondhatom meg neked, mit csinálj. Mindenesetre őt nem kell hibáztatni azért, mert barátkozni akar és tisztel annyira, hogy ne csak lefeküdjön veled és lelépjen utána...

2014. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lelkiismerete miatt. vagy hízeleg neki, hogy tetszik neked.
2014. márc. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!