Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti meglepődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti meglepődnétek, ha első randin kapnátok a lánytól egy szájrapuszit?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már csetelünk, de ezalatt elvileg ő vett nekem valamit, mert közben volt a szülinapom. Én azt mondtam, csak akkor fogom elfogadni, ha ő is elfogad tőlem valamit, én pedig arra gondoltam, hogy adok neki egy szájrapuszit. Fiúk, ti mit reagálnátok erre? Örülnétek neki, vagy könnyűvérűnek tartanátok a lányt? Kort is írjatok!
2014. márc. 26. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Elfogadnám és kamatostól viszonoznám.
2014. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az első randira vettem neki egy tábla csokit szépen becsomagolva mikor odaadtam akkor kaptam egy szájrapuszit elmondhatatlan érzés volt főleg hogy nem én adtam hanem tőle kaptam és ez egy fiúnak rengeteget számít :)
2014. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit a sráctól, akkor az nem könnyūvérūsèg
2014. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok 16/F
2014. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az jó lenne nagyon :)
2014. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván jó lenne, de azért ne degradáljuk már a csókot, mint intézményt! Szerintem ezt a szájrapuszit tartogasd olyan időpontra, amikor már akarsz is tőle valamit!
2014. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, és visszacsókolnám.
2014. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!