Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverom mondta hogy hang...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom mondta hogy hang vagyok lejáratni magam egy srác előtt cseten. Hát nem voltam hang, és tuti azt gondolja hogy nem vagyok normális, és ezt szerintetek helyre lehetne hozni valahogy?

Figyelt kérdés
az előre kellett volna gondolkozni, meg az ilyesmi válaszokat hanyagoljuk. tanultam ebből a baromságból, de helyre szeretném hozni...
2014. márc. 26. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te hang vagy,én meg fény.
2014. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki,hogy csak hülyeségből csináltad és azt akartad bizonyítani,hogy nem vagy hang,hanem te fonéma vagy
2014. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szóval ha neked azt mondják, hogy hang vagy, akkor már bármit megteszel. Szerintem hang vagy ahhoz, hogy lecumizz engem! :)

Na most mutasd meg! :P

2014. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kihagytam azt hogy értelmes válaszokat. ;)
2014. márc. 26. 18:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Hang vagy? Tessék?
2014. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
őőőő... volt egy osztálytársam, akit nyárigyakszin úgy vettek rá, hogy fejeljen bele egy dinnyehéjba, hogy azt mondták neki: "hang vagy" ... bírtam, de elég kicsinyes ember, akit így rálehet venni valamire. hacsak nem vagy részeg. leközelebb gondolkozz, most meg beszéld meg a sráccal, hogy fogadásból csináltad
2014. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a kérdést. :D Mi az, hogy "hang vagyok"? :D
2014. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 pityubá' ***** válasza:
Bármit mondanak, nem vagy hang, ne higgy másoknak! Nekem azt mondták, hogy energia vagyok és nem hittem, később rájöttem, hogy puliszka vagyok, de ez egy hosszú történet
2014. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen volt bennem pia. :dddd
2014. márc. 26. 19:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha csak a pián múlik, hogy ez működjön, én szívesen meghívlak arra amit csak kérsz. :)
2014. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!