Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt a lányok, hogy tetszenek nekik a magas, vékony fiúk?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen nem láttam még rá példát.Tinikorban igen,de olyan 19-20 éves kor felett nem.Minden vonzónak mondható lány nagy debella állatokkal vagy nagyon jóképű,szálkásan izmos sráccal.A vékony és a túlsúlyos fiúknak nincs barátnőjük,mert senkinek sem kellenek.
2014. márc. 26. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg foglak verni.
2014. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem hazudnak! tetszik nekik, csak nem jönnek össze velük
2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hazudik a nénikéd.

Csak 115536475896x írtam le az összes retard kérdésednél, hogy a barátom is ilyen és TETSZIK az alkata.

2014. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért lovagoltok még mindig ezen a témán? Mindenkinek más az ízlése, valakinek ez, valakinek az tetszik. És attól ,hogy egy kérdésre olyan válaszok jönnek, amiből ezt vonod le, az nem azt jelenti hogy Magyarország összes lánya/nője azt úgy gondolja, mivel nem hiszem hogy regisztrálva vannak többmillióan ide.
2014. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nagyon relatív,hogy mi számít magasnak és vékonynak...

Én szeretem a magas, vékony fiúkat. Ez nálam azt jelenti 180cm -190 cm , és kg-t nem tudok mondani ránézésre :D


L/19

2014. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anna0905 ***** válasza:
Igen tetszik nekik. Csak ne legyen túl vékony és max. 1,5 fejjel legyen magasabb nálam. Ja és valami izom is legyen rajta.
2014. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen,itt jönnek az eltérő értelmezések.A lányoknak a vékony az izmos.
2014. márc. 26. 21:51
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a 180-190 cm és ehhez 60-70 kg-os tartományba tartozó fiúk tetszettek a legjobban. Szerinted ez mennyire a kigyúrt, izmos kategória? :) Na, nézzük csak, hogy értelmezed...
2014. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A kérdező az ilyenekre gondol.


[link]

2014. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Az üzenet küldője: ColosFiú

Az üzenet címzettje: Upside Down Kingdom

Az elküldés időpontja: ma 22:12

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miért hazudják azt a lányok, hogy tetszenek nekik a magas, vékony fiúk?

"Nekem mindig is a 180-190 cm és ehhez 60-70 kg-os tartományba tartozó fiúk tetszettek a legjobban. Szerinted ez mennyire a kigyúrt, izmos kategória?.."

Az üzenet szövege: hazug majom



Még mindig a nénikéda hazug max. ;) Színvonal nagyon ott van... Ne privátban legyél legény!

2014. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!