Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi az ideálotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi az ideálotok külsőleg belsőleg? Kérlek írjatok kort is!

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindneki mást fog írni.Akkor milyen tanulságot vonsz le belőle?
2014. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külsőre nincs, mindenkiben más fog meg. Belsőre meg röviden, tömören legyen szerethető. Kort :)
2014. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

külsőre kék szem.

belsőre legyen boldog.


de ez sem zár ki semmit

2014. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lábszárának a hosszát ha elosztjuk az alkarjának a hosszával, ha a testének hosszát a köldöktől lefelé elosztjuk a köldök feletti testhosszal, mindkét esetben 1,618033988749890 lesz az eredmény. A belsejét nem látni, az elég, ha jól működik, nem hordoz meghatározott kórokozókat, amiket itt most nem sorolok fel.
2014. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső: Barna haj inkább, szemszín mindegy, legyen vékony, legyen melle.

Belső: Okos, érdeklődő, humoros, vagány, bevállalós, szókimondó, nem túl romantikus, barátságos, nem hangulatember, nem vallásos.

2014. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külső: Ne legyen nagyon dagadt, egy kis fölösleg nem zavar. Haja, meg úgy általában mindene legyen ápolt.

Belső: Legyen okos, vicces. Lehessen vele értelmesen beszélgetni, de hülyülni is. :) 13/L

2014. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Külső:

-igazából a haja mindegy mert tetszett már minden különböző hajú lány, de ha egy lánynak vörös haja van akkor alapból előnnyel indul nálam

-szemszin az mindegy

-átlagos testalkatú legyen (inkább vékonyabb mivel én is az átlagosnál egy kicsit vékonyabb vagyok)

-dde a legfontosabb kívül számomra az arc.... mikor meglátok egy lányt akkor nem a fenekét meg a melletét nézem meg először hanem az arcát mert ha az rendben van akkor úgy sztem az egész lány egyben van..


Belső:

-nekem az egyik legfontosabb belső tulajdonság az, hogy legyen humorérzéke!! Mivel én szeretek bizonyos pillanatokban hülyéskedjni ezért fontos hogy értse ezeket

-bizonyos helyzetekben legyen komoly

-őszinte, kedves, könnyen barátkozik, mindenről el lehet vele beszélgetni..


De összesegeben a kisugárzás a legfontosabb!!!


17/f

2015. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!