Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom hogy vágyok rá, utálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom hogy vágyok rá, utálom hogy nincsen barátom, utálom a plátói szerelmet! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már barátot de senkinek sem kellek,mivel félnk vagyok de nem csúnya..Beleszeretek csak látásból ismert fiúkba akiknek csak a nevét tudom és utálom ezt! Meg hogy ennyire akarom és nem jön össze.:( 14\l
2014. márc. 27. 19:56
1 2
 1/13 Mr. Truth ***** válasza:
Nemtudom... Bontok egy sört, kérsz...? :) kozbe megdumáljuk.
2014. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos válogatós vagy
2014. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert rossz szemmel nézed a világot. A hozzáállás fél siker.
2014. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én is elég visszahúzódó vagyok és nekem sem ment könnyen ez. Ha nem vagy csúnya akkor igazán lehetnél bátrabb is. Próbálj meg új helyekre járni, hátha akkor találkozol valakivel. Én például egy közös ismerős révén jöttem össze a mostani barátommal.
2014. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok válogatos! De senki sem kezdeményez..és ismeretlenekbe beleszeretek..és nagyon utálom hogy ennyire akarom és nem lehet!
2014. márc. 27. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismerős ez az érzés. Csak én 4 évvel idősebben érzem ugyan ezt. :( Már én is vágyom egy kapcsolatra, és ha egy fiú kedves velem, már egyből azt feltételezem, hogy tetszem neki... mikor nem.
2014. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ne akard ennyire görcsösen.. én is így voltam aztán ráhagytam és már nem érdekelt. És aztán pár hétre rá sikerült találnom valakit. 14 éves vagy, bőven ráérsz még mindenre.. több olyan ismerősöm is van akik már 15, 16 vagy esetleg 17 évesek és nem volt még egy barátjuk sem. Szóval nyugi.. :)
2014. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, nem hiszed el, de nem maradsz le semmiről, ha 14 évesen még csak a plátói szerelmet ismerted meg.


Barátkozz, ismerkedj fiúkkal-lányokkal, beszélgessetek, kiránduljatok, legyél olyanokkal, akik között jól érzed magad. Légy vidám, itt a tavasz!


Ha kiegyensúlyozott vagy, rád talál a szerelem, amikor nem is gondolod. Bárhol össze lehet ismerkedni a nagy Ő-vel... Ha nagyon görcsölsz, az nem segít!

2014. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minek kezdeményezzen bárki is.Pont az ilyen lányok basszák át a fiúkat.
2014. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák 14 évesen!
2014. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!