Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért teszem fel itt mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért teszem fel itt mert nem merek róla senkivel sem beszélni, és tudom hogy ez így nem normális dolog. Hogy tudom elterelni róla a gondolataim, hogy legalább aludni tudjak?

Figyelt kérdés
De furi erröl így beszélni. Már hetek óta arrol álmodom, hogy megerőszakolnak és mindig rémülten kelek fel de mégis teljesen átázva, és teljesen beindulva.. 1xűen nem tudom h mi a baj velem, már a pszhihológuson gondolkodom, de nem merek róla senkivel sem beszélni :(

2014. márc. 28. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Van a szexualitásban egy szado-mazo irányzat, amikor az izgat, hogy téged bántanak. Te egyértelműen alárendelt szerepben vagy a szexualitásban.


Ez a "perverzió" akkor szokott a leggyakrabban kialakulni, ha éltél már át szexuális zaklatást kiskorodban (sok beszámoló van erről), ill. ha nem éltél át ilyet, akkor a téma naiv oldala csábít.


Érdemes lenne kipróbálni ezt a fajta szeretkezést, és ha úgy is vonz, akkor neked egyértelműen ez a szexuális vonal tetszik.

2014. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem teljesen tiszta, hogy most amit álmodsz az is rossz-e neked vagy csak az rossz h nem tudsz róla beszélni senkivel. Nos én is ezt szoktam álmodni csak én a másik fél szemszögéből. :D
2014. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:O
2014. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tini évek, hormon túltengés, majd elmúlik :) Ne parázz rá! Élvezd amíg lehet :)
2014. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várod már nagyon. hogy legyen valami mert a hormonok dolgoznak, de félsz is töle. Masztizz egy jot elalvás elött.
2014. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szoktál masztizni?
2014. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője van... Mármint hogy én vagyok erőszakosabb valakivel..

Próbálok nem rá gondolni de bennem van hogy jólenne egy kicsit erőszakosabban szexelni valakivel..

Nyilván nincs az az isten hogy megerőszakoljak valakit mert lelkileg nem vagyok ilyen nyomorult de mégis izgat a téma és sokszor így ébredek éjjel ilyen álmok után..

2014. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugi!szerintem nincs benne semmi rossz. Én gimis koromban mindig a gusztustalan kövér matek tanáromról fantáziáltam, pedig hányni tudtam volna tőle a való életben,ráadásul nagyon szemét volt velem. Este azonban, mindig rá gondoltam, ha simogattam magam
2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz róla beszélni írhatsz.
2014. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!