Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, vékony, kisfiús arcú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony, kisfiús arcú, aranyos fiúként soha nem lesz olyan barátnőm, aki vonzó számomra?

Figyelt kérdés
Nem tudnak férfiként tekinteni rám a nők,csak a kisfiút látják bennem.16 éves koromig tetszettem a lányoknak,de így 20 évesen már nem,4 éve senkinek.Próbáltam kigyúrni magam,de minden erőfeszítésem hiábavaló volt,ugyanolyan vékony nyomi maradtam,még a legtöbb lánynak is vastagabb a karja,mint az enyém.E mellé az arcomat csak az "aranyos" jelzővel illetik,ami rondát jelent persze.Teljesen reménytelennek érzem a helyzetemet,úgy szeretnék én is jóképű,izmos férfi lenni(még arcszőrzetem sem nő!),akire rögtön felfigyelnek a lányok és válogathat,még a bunkóságot is eltűrik neki a kinézete miatt.ÉS hiába áltatnak a lányok azzal,hogy valaki másnak biztos bejövök én is,meg a belső értékek sokkal fontosabbak,egyszerűen nem történik semmi,egy lánynak sem voltam még az esete 4 éve alatt és a belsőm max.arra használható,hogy jó barátnak megtartsanak,de ha a pasijuk lennék,inkább megölnék magukat.
2014. márc. 28. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Azoknál a lányoknál lehet lenne esélyem,akik senkinek sem kellenek,senki nem próbálkozik náluk,de én képtelen vagyok hozzájuk bárhogyan is vonzódni.

Tudom,hogy ezzel magamnak mondok ellent,hiszen a lányok ugyanúgy képtelen hozzám vonzódni,tehát ez egy ördögi kör,aminek a végén így is úgy is magányosan,boldogtalanul halok meg,aki még egy ölelést sem kapott senkitől.

2014. márc. 28. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaja. Hát ha izmos férfi akarsz lenne, aki bunkó is lehet, le is alázhat másokat, akkor is döglenek utána a nők, akkor valóban boldogtalanul halsz meg.

Majd ha megtanulod értékelni a valóban értékes dolgokat az életben, tisztelni az embereket, és elfogadni, SŐT szeretni önmagadat, na akkor majd boldog leszel!


mINDEN JÓT.

2014. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,mert egész életemben sunyítani,meghunyászkodni kellett,mert ha el mertem mondani a véleményem,az erősebb,bunkó fiúk beégettek,lealáztak,néha meg is vertek,a lányok pedig lúzernek bélyegeztek emiatt.persze aki sosem élt át hasonló szenvedést és nem érezte magát alárendelve az ilyeneknek,annak hiába magyarázom a dolgokat.
2014. márc. 28. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy sajnállak. Olyan édes vagy, utálom az olyan fiúkat, akik a kisebb, kisfiúsabb fiúkat bántják és megalázzák.
2014. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ugyanezt vagyok, csak nagyon alacsonyban, kettőn közül, még mindig te vagy előnyben, gondolj erre, na de ha neked nem megy a csajozás, nem is csoda, ha engem is folyton elhajtanak, csak neten vannak sikereim
2014. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!