Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hol volt a legextrémebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hol volt a legextrémebb hely ahol vertétek a farkatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!! Ha van történeted írj nyugodtan üzenetet!

2014. márc. 29. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyád háta volt a legextrémebb :D
2014. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
tanóra alatt (középiskola) 33/F
2014. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
ÚÚÚ, a mai napig szégyenlem. Egyszer egy mezőn sétáltam és minden különösebb ok nélkül felállt. Na mostmár én ilyenkor nem bírom ki, úgyhogy ott helyben kivertem, persze meg voltam győződve hogy nincs ott senki, de tényleg egy kilométerre el lehetett onnan látni. Most talán már másképp döntenék :)
2014. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer felmentem a háztetőre, mert ott nem látnak. De egy hülye helikopter meg ott ment el, elég égő volt. Nem tudom, láttak-e.

most 35, akkor 21 voltam

2014. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
szoliba 19F
2014. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A ház hátánál szembe az utcával :D
2014. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

park :/


Már szégyenlem, beálltam mintha pisilnék...

2014. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
suli wc,vonat utazó fülke
2014. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

suli mosdoban és űres teremben meg a neken tetsző csaj táskájába is belevertem az öltözöbeb, városi kőnyvtárban.

Egyik iskolai napon bementem a tanáriba és nem volt ott senki ezért kivertem és a tőri tanárnő colájába élveztem majd ősszeráztam.

fejlesztő òrán kivertem majd mikor már mindenki kiment csak én maradtam és az egyik csaj mikor mentűnk ki ráélveztem a nadrágjára csak észrevette és tökönrugott.

18/f

2014. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
húúúúú hát ez nem semmi :D . Nekem a nagynénémnél volt eddig a legextrémebb
2014. márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!