Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a csúnya srácoknak esélyt sem adnak a lányok?

Figyelt kérdés
Én is eléggé az vagyok, nagyon sok energiámba került mire sikerült EGY(!) barátnőt szereznem..23 év alatt..bár már ő is kidobott...De tényleg rengeteg energiát beleöltem, abszolút nem az önsajnáltató csúnya srác voltam, hanem magabiztos voltam és önbizalommal teli. erre volt elég :D Engem sokszor nem is érdekel a lány külseje már, inkább a jellemük mozgat csak, fordítva viszont szinte sosincs így. A lányokat miért nem mozgatja a férfiak jelleme? Miért van az hogy nincs is esélyem megmutatni nekik magam mert meglátnak és ennyi volt? Nem kíváncsiak rám ,max langyos barátnak vagyok jó.
2014. márc. 29. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert felszínesek, őket csak a külső meg a pénz érdekli. Biztos lesznek olyan válaszolók, akik azt állítják, h ők nem ilyenek. Ne higgy nekik, ők is pontosan ilyenek!
2014. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

"Az miért van hogy a csúnya srácoknak esélyt sem adnak a lányok?"


Az miért van hogy a csúnya lányoknak esélyt sem adnak a srácok?


Senki nem jön össze olyannal akit nem talál vonzónak, még ha ezt csúnya fiúként igazságtalannak is tartod...

2014. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
#2 A csúnya lányoknak is adnak esélyt, mert nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít. Én is próbálkoztam már csúnya lányoknál, de ők is ugyanúgy visszautasítottak a külsőm miatt.
2014. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

"mert nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít."


Ezt most komoly? :) Tényleg azt hiszed, hogy ezt valaki elhiszi?

2014. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

"mert nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít."


LOL, és nem szakad le a plafon! :)


MINDANNYIAN tudjuk, hogy ha megnézünk egy nőt, akkor az első három szempont a külseje lesz. A pufóka, rövid hajú, szemüveges lányok csak a helyi keresztény gyülekezetben kelendők, a hasonlóan balf... balfék kinézetű fiúk körében.


TE vagy az, aki nem adsz magadnak esélyt, nem a lányok. Ha előnytelen a külsőd, miért nem változtatsz rajta a nyavalygás helyett?! Kéne egy kicsit sportolni, hogy legyen valami tartásod meg formája a testednek; elmenni fodrászhoz, és a hülyegyerek-frizura helyett vágatni egy normálisat; az igénytelen tahó ruhák helyett meg venni normálisakat (NEM az a lényeg, hogy márkás legyen, hanem hogy kulturembernek látszódjál benne).


Ja, hogy ez fárasztó, meg kell mozdulni hozzá? Minimális munkát igényel, meg egy csepp gondolkodást? Tényleg egyszerűbb, ha a net előtt sír a szátok helyette.

Nyilván úgy képzelitek, hogy abszolút nulla munkával majd özönleni kéne hozzád a jobbnál jobb csajoknak (akik viszont megdolgoznak a külsejükért).


Önbizalom, az van bőven ebben a putri országban mindenkinek, a terepjárós bűnözőtől az aluljárós csövesig bezárólag, az még édeskevés a sikerhez, édesapám...

2014. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Utálom ha valakiben túl sok önbizalom van, mindegy hogy néz ki. Nem az a baj hogy van önbizalma, hanem az a nagyon gáz, ha hülyeségeket beszél mellé pluszba...

Ismerek ilyet :(

És hidd el nagyon is számít a jellem!

2014. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"MINDANNYIAN tudjuk, hogy ha megnézünk egy nőt, akkor az első három szempont a külseje lesz. A pufóka, rövid hajú, szemüveges lányok csak a helyi keresztény gyülekezetben kelendők, a hasonlóan balf... balfék kinézetű fiúk körében."

Ne magadból indulj ki! Nem mindenki olyan felszínes, mint te.


"Ha előnytelen a külsőd, miért nem változtatsz rajta a nyavalygás helyett?!"

A ronda arcon és az alacsony termeten hogyan lehet változtatni?

2014. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

"Ne magadból indulj ki! Nem mindenki olyan felszínes, mint te."


Nem tetszik, mi? Attól még igaz.

Vagy a keresztény érzéseidbe sikerült beletaposnom? :)


"A ronda arcon és az alacsony termeten hogyan lehet változtatni?"


A férfiak 90%-a arcra g..ironda, és ez a nőket nem érdekli. Hallottad már a k..régi mondást, hogy "egy férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél"? Tényleg ez van. Ha sportolsz, az arcod is úgy fog megváltozni, hogy jobban fogsz tetszeni a csajoknak. Az egész tested változik tőle, mit gondoltál, hogy az arcra nincs hatással?

Mellesleg a jellemedre is jó hatással lesz. A nők nem komálják ám az ilyen síró-picsogó, a saját sorsukért megmozdulni képtelen, hibát mindig másokban kereső t0ketleneket, akik még ehhez nagy önbizalmat fejlesztenek a semmire, a nullára.


Alacsonyság? Senkit sem fog érdekelni, ha normálisan nézel ki, és normálisan viselkedsz. Tom Cruise szerinted mekkora? Egy s.ggdugasz, ráadásul meleg, mégis képes megnyerően viselkedni, kinézni. És ezer példa van erre, ráadásul k.vasok nő vonzónak találja az alacsony palikat, például mert sok alacsony nő van.

Ha meg ennyire fáj a kis lelkednek, hogy kerti törpe vagy, létezik magasító műtét is - azt igénybe venni is kreatívabb megoldás, mint a neten rinyálni.

Én magas vagyok, huszonéves korom óta sportolok (nem szteroidkazán üzemmódban, mert az csak az IQ-nulla csajoknak jön be, hanem normális mértékben), ez látszik az arcomon is.

K.vasok az önbizalmam, de nem fölényeskedek, csak azt alázom meg, aki fölém akar kerekedni, egyébként pedig szerényen viselkedek (házi feladat: keress rá az "asszertív" viselkedésre!).


És most jön az ultimatív nagy csajozási tanács, amit a PUA tanfolyamon százezerért sem mondanak meg neked, de most tőlem megkapod ingyen: Viselkedj NORMÁLISAN a nőkkel, úgy, mint egy másik EMBERREL. NEM esti szórakozás, nem egy luk, hanem egy másik ember. Közeledj hozzájuk normális, nem tah0 módon, nem előadva a wannabe k.rógépet, hanem legyél rokonszenves. Ne a szánalmas szexhiányos éjszakáidra gondolj ismerkedés közben, ne arra, hogy mindenképpen valahová be kell dugnod a kis p.csödet, ne azt próbáld pózokkal kompenzálgatni, hogy igazából be vagy f.sva tőlük, hanem arra törekedj, hogy normális emberi viszonyt alakíts ki először a másik nemű emberrel.


Ha erre valaha képes leszel, ÉS normális formájú lesz a tested a sport miatt, ÉS fel tudsz öltözni túracipő/makkoscipő nélkül, akkor a nő fog jelet adni NEKED.


Nem feltételezem, hogy felfogod, amit írok, mert nem szoktátok. Elakad az agyatok azon a ponton, hogy minimálisan meg kell dolgozni az ügyért - itt már leállt az agyatok, és nem képes továbblépni.

Az a baj, hogy igazából nem segítséget és hatékony tanácsot akartok, csak sírni és nyöszörögni. Igazából jobb is így - maradjatok ilyenek, a csajozást meg bízzátok ránk. Mindenkinek jobb lesz így, a csajoknak főleg.

2014. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DreamWeaver ***** válasza:
Így fest egy domináns válasz, mint a #8as. Én ennél lényegesen asszertívebb vagyok :), de pontról pontra egyet értek vele. És a korábbi kérdésekhez fűzött kommentjeimben ugyanezeket a gondolatokat írtam le. Ami után persze ment tovább a sírás és egymás hergelése a célszemélyek ellen. Ez is az előttem szólót igazolja. Egy férfit nem a külseje lehetetleníti el az ellenkező nem szemében, hanem a jelleme. Ma már rengeteg internetes fórum és tréning ad lehetőséget fejlődésre, na persze az is energiába kerül...
2014. márc. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#8 Bullshit.
2014. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!