Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nézitek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nézitek a pasik kinézetét? (lent)

Figyelt kérdés
sok lánytól hallottam már,hogy "nekem mindegy hogy néz ki egy pasi,csak szeressen " ..stb.. de mégsem jönnek össze olyanokkal aki nem tetszenek nekik. szóval nektek fontos a kinézet?

2014. márc. 29. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
igen és fontos is, de a belső fontosabb
2014. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, képzeld nagyon nézik, ezért kösd fel a gatyád.
2014. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. De én ronda vagyok nem fogok senkinek sem kelleni, szóval mindegy. Amúgy a teste nem annyira, de az arca kicsit jobban számít és a fogai. De a belső fontosabb.
2014. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol.


Fordítsuk meg: Neked mindegy, hogy a lány hogy néz ki?

2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért is jönnék össze egy olyan emberrel akinek a külseje egyáltalán nem fogott meg? Egy minimális vonzalomnak kell lennie ahhoz, hogy kapcsolat legyen belőle. Csak úgy nem megy
2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem a kidolgozott test, a jóképűség a mérvadó, hanem hogy meg lehessen vele jelenni, ne legyen igénytelen, legyenek szépek a fogai, ápolt legyen. Ami nekem kizáró ok egy kapcsolatban az a túlsúly. Ha én képes vagyok eljárni edzeni, hogy formában tartsam magam, akkor megvan az igényem arra, hogy a páromon se legyenek plusz kilók.
2014. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6/6 vagyok. Még annyi, hogy felőlem akár a túlsúly-mentesség lehet genetika miatt is, nem várom el a sportot, az sem baj, ha vézna.
2014. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Aki azt állítja, hogy egyáltalán nem nézi a külsőt, az:


1. nagyon ronda és elkeseredett, és már kb. bárkivel össze jönne

2. aszexuális

3. hazudik

2014. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!