Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki, hogy talán ő is úgy vonzódik hozzám, mint ahogy én hozzá?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves lány vagyok. A legjobb barátnőm 18. Már egy ideje úgy érzem, hogy a barátságnál többet akarok tőle, de nem tudom, hogy ő mit akar... Hogy tudhatnám meg, hogy esetleg ő is érez valamit irántam??

Leszbik és biszexek válaszát várom elsősorban! :)


Kérlek segítsetek!! :)



2014. márc. 29. 21:11
 1/9 aaaaaaavbnn ***** válasza:
100%

bpróbáld kipuhatolni, hogy csókolózott -e már lánnyal buliban, tetszett e neki, stb..


ezután látni fogod, mi a helyzet.

2014. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem... azt mondta, hogy még nem csókolózott se fiúval se lánnyal, de kipróbálná lánnyal a szexet is. Párszor már beszélgettünk erről, de azt mondta, hogy ő először fiúval akarja. Aztán pár napja mintha hirtelen elkezdtem volna érdekelni. Kedvesebb lett velem, jobban odafigyel rám és néha megérinti a kezemet is. Teljesen összezavarodtam :(
2014. márc. 29. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudja rólad, hogy nem vagy hetero? Mert ha igen, akkor simán felhozhatnád egy ilyen témánál, hogy segítesz neki (pl begyakorolni a csókot), hogy ne legyen gond a "nagy pillanatnál". Mivel tudja a hajlamodat, ő sem veti meg a témát, nem hiszem, hogy kiakasztaná.

Ha nem tudja, akkor egy "először fiúval" témánál vesd neki fel, hogy te is gondolkoztál rajta és arra jutottál, hogy inkább szeretnéd egy lánnyal kezdeni. Általában figyelmesebbek, érzékibbek, finomabbak, és azzal sincs gond, ha sokáig nem megy a behatolás, hisz náluk nincs miért sürgetni. Lehet szép lassan tágítani, egy ujj, kettő, ... nem lesz akkor sem probléma, ha tényleg nagyon lassan megy. Hátha meggyőzöd, akkor meg jöhet az 1-es pont, miszerint te szívesen gyakorolnál vele :)

Ha ez összejött akkor meg már úgyis kialakulnak a dolgok maguktól :)

2014. márc. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább próbálj egyértelműen rákérdezni, utalni rá, nem pedig a jelekből kiolvasni valamit. Lányoknál nem egyszerű, vannak akik különösebb ok nélkül is nagyon közvetlenek, lásd osztálytársam, aki minden adandó alkalommal megfogja a kezem, játszik vele, nézegeti, simogatja blabla, és mégis, ha jól értesültem oda van valami srácért. Megőrjítő :D

Na igen, úgyhogy a jelekben annyira ne bízz.

2014. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen tudja, hogy nem vagyok hetero és azt is tudja, hogy már voltam lánnyal, de fiúval még nem és nem is akarok. Már beszélgettünk erről a dologról, hogy "mi ketten" de valahogy mindig az a vége, hogy ő még nem áll készen arra, hogy szexeljen fiúval se, lánnyal se. De mondtam neki, hogy nem kell siettetni a dolgokat majd mennek maguktól és ő erre azt mondta, hogy nem tudja, hogy mit akar.... :/ Akkor most érdemes rá várnom?
2014. márc. 30. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi döntsük el, mennyire szereted? o.O

Ha csak egy jó numerára kell, ne. Ha szereted, ez nem is lehet kérdés!

2014. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igaz... de nem tudom, hogy megéri-e, hogy lehet, hogy nem lesz köztünk semmi és még a barátságunk is tönkremegy. :(
2014. márc. 30. 13:23
 8/9 Anelia válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy menjetek el egy jót bulizni és amikor úgy érzed, hogy kellőképpen jól érzi már magát, akkor smárold le. Ha visszacsókol, valószínüleg érez valamit, ha nem csókol vissza, akkor el tudod vele hitetni, hogy sokat ivott ezért rosszul emlékszik a történtekre. :) én is megcsináltam már :)
2014. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak az a baj, hogy nagyon visszafogott lány és nem iszik és ha vele vagyok én sem iszok annyit... Nincs valami ehhez hasonló ötleted? :$
2014. ápr. 20. 17:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!