Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma délután nagyon össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délután nagyon össze kaptam vele, hogyan tegyen jóvá szerinted?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem a csajt, kb 3 éve, egy több napos rendezvényen figyelt fel rám, nekem is szimpatikus volt, azonnal haverok lettünk, lógtunk egy csomót, amikor még tartott nekem a suli a annyit voltunk együtt hogy leromlottak 3-asról 2-esre a jegyeim D: De ez a kötődés még szorosabbá vált

Az akkori barátaink is elfordultak tőlünk, azzal az indokkal hogy csak egymásnak valók vagyunk, és nem foglalkozunk mással


Nagyon szép csaj, kis korától kezdve :) Mindig is jobban szerettem mint amit a barátságunk mutatott, azonban le kellett állítanom magam mert átgondoltam hogy ha összejönnénk, és lecsapják a kezemről akkor végem lett volna


Sok őrültséget csináltunk, ami megmaradt az a fű, nála több szerepet játszik, nálam már csak ritkán, mert sokat jövök-megyek motorral most már jó idő van, és nem mindig lehet...

Úgy volt hogy megyünk sétálni, amikor elment fürdeni, addig néztem a szobájában a TV-t és a nyakláncát kint hagyta a polcon, amiben mindig van pár gumó, kivettem belőle és nem szóltam neki erről, az erkélyre kimentem elszívni, később amikor akart csinálni magának egy cigit, elkezdett velem kiabálni, hogy én vettem-e ki, mondtam hogy igen, de visszaadom majd, ekkor már nem lehetett vele beszélni, elhordott hogy ennyire f**sz nem lehetek, mennyi évet töltöttünk el egymással, és ezzel a húzásommal eldobom magamtól

Elzavart, 4 óra felé, azóta chaten sincs fent, nagyon félek hogy tényleg emiatt tönkretettem a jó viszonyt vele, amiből talán lehetett volna több is

Ilyenkor mit szokás mondani amivel újból elnyerem a bizalmát?

21f


2014. márc. 29. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit ne mondj, vegyél cuccost és add vissza neki, attól majd megenyhül, ha ennyire fontos neki. Szép pár vagytok amúgy, ő cuccozik, te ellopod tőle... ennyi a barátság mindkét részről, egy füves cigin ki tud siklani? Az komoly.
2014. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!