Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás okozhat impotenciát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás okozhat impotenciát?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és családi problémák miatt szoktam rá a dohányzásra. azt tapasztaltam hogy egyre nagyobb inger kell a merevedéshez és attól tartok hogy ez a cigitől van. Ha ettől van akkor még akármikor le tudok állni vele. okozhatja ezt a cigi? (akik csak oltogatni akarnak hogy: "minek cigizel 14 évesen stb." azok kíméljenek) köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat!

2014. márc. 29. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából 13 év. ;)
2014. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen okozhatja. Szokj le!
2014. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt szinte kizárt. 5-10 év masszív dohányzásnál már esetleg előfordulhat. Azért ne vidd túlzásba.
2014. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, simán okozhatja
2014. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 év dohányzás után sincs nyoma ilyen jelenségnek.


DE


Ne szokj rá, illetve gyorsan szokj le róla. Más problé-

mákat viszont okozhat. Gondolom 18 évesen nem akarsz

majd levegőért kapkodni, mikor arrébb kell tolnod egy

asztalt meg 2 széket....

2014. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érszűkületet okoz. Mint mindennek a normális működéséhez , normális vérkeringés kell. Ha érszükület van, akkor nem jut rendes vérkeringés sehová sem. "akármikor letudok állni vele". Akkor miért nem tudsz leállni? Én nem akarlak oltogatni , DE mindegyik dohányos, alkoholista, narkós, és bármilyen szenvedély betegségben szenvedő ember nem tudja elviselni ha valaki segíteni akar neki. Te is családi problémák miatt miért nem sportolsz?? Vagy bármi értelmes dolgot csinálhatnál.
2014. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!