Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony fiúkra úgy tekintenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony fiúkra úgy tekintenek a lányok, mint a fiúk a kövér csajokra?

Figyelt kérdés
Egyre inkább ezt veszem észre.Még egy elhízott,mackós férfival is 100x szívesebben jön össze egy nő,mint egy vékony fiúval.Lényegében senkinek nem kellenek,csak nagyon extrém ízlések esetén.Olyanok,mint a kövér nők,rájuk is csak kevesen fanyalodnak.Meg ha általában panaszkodik egy fiú,hogy vékonyan nem talál barátnőt,akkor mindig a túlsúlyosokat ajánlgatják neki,nem pedig a hozzá hasonlóan vékony lányokat,pedig az lenne a normális,nem két teljesen ellentétes ember.
2014. márc. 29. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem, nekem pl sokkal jobban bejön a vékony, mint az elhízott vagy a mackós

és sok ilyet ismerek, szóval nincs így

2014. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem változok meg egy nőért sem, szóval nem érdekel mit gondolnak.
2014. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 viktorvarga ***** válasza:
a nőknek nem annyira az számít ki hogy nézki..max 18 alatt
2014. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,és egyet is értek veled.Bárcsak ne így lenne,vékony magas srác vagyok,és senkinek nem kellek... :/

3-as.

Butaságot írtál,huszonéves vagyok és ugyanúgy szóba sem állnak velem a nők,rám néznek elutasítanak és ennyi.

Szóval én hiába próbáltam hízni is,gyúrni,kondizni is,genetikámból adódóan nem tudok felszedni súlyt.Így vékonyan meg tényleg mintha levegő lennék kb.

22/F

2014. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az emberi ízlés nem véletlenül alakult ki.

egy extra vékony férfi,vagy egy kövér nő nem kelt egészséges,vagyis kívánatos hatást egy egészséges beállítottságú emberben.

a jó felépítés,nem extrém mértékben,de izmok az egyed egészségéről tesznek tanúbizonyságot,ami vonzó a másik nemnek.

a túl vékony,gyenge felépítésű férfi azt a benyomást kelti a nőben,vagy akár a férfitársaiban,hogy nemileg éretlen,beteg,vagyis evolúciós értelemben nem képes a vadászatra,önvédelemre ezért haszontalan és méltatlan partner.

2014. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 viktorvarga ***** válasza:
35%

4 es

hid el nem az számit.legyél vagányabb,vegyél egy fos bmw t 1 milióért részletre,vagy motorozz minden nőnek vizilabdás csávó kéne de nincs sajnos annyi h mindenkinek jusson.hidd el.a duma,a magjelenés,a kocsi...stb.ezek számitanak.

majd ráfogsz érezni,ez ojan mint egy szakma,meg kel tanulni csajozni

2014. márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 vagyok, nekem csak annyi a fontos, hogy ne legyen nálam vékonyabb.

legyen a magasságához képest átlag testalkatú..

(meg egyébként azt szoktam nézni hogy a felkarja nem szép ha vékonyabb mint a könyöke :D)

lehet hülyeség, de a BMI kalkulátor kiadja hogy mennyi az annyi, és mi számít nagyon vékonynak, meg normálisnak, valahol a kettő határát gondolom én is határnak.

2014. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!