Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek berezelt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel106 kérdése:

Szerintetek berezelt? Vagy tényleg semmit sem szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Megismertem jan végén egy nálam 3 évvel fiatalabb 20 éves srácot. Gondoltam jó lesz a szex, el is hívtam első randira magamhoz. Már akkor meglepő módon kiöntötte a szívét és nem is ment el másnap reggel csak este tőlem. Sajnos a gondot első körben az okozta, h neki suli miatt egy hónapra febr. 1-el el kellett menni vidékre. Minden okés volt még valentin napon meg is látogatott. A valentin utáni hétvége után viszont eltűnt, minden szó nélkül. Majd a szülinapján márc. 6-án mikor újra találkoztunk, úgy, hogy én bulit tartottam és a közös ismerőseinkkel mentem bulizni, ő pedig egyedül várt minket a szórakozóhely előtt :D- tiszta vicc- csatlakozott hozzánk, úgy hogy gyakorlatilag mindenki átnézett rajta. Nem bírtam ki h ne kérdezzem meg most mi van, azt mondta nem akar szerelmes lenni... mikor haza értem várt egy üzenet: mondtam neked h nem karok szerelmes, lenni, te erre azt mondtad, nem akarás kérdése, ha veled vagyok nem tudok ellenállni, nagyon sajnálom nem akartalak megbántani. Elmondta, hogy családi okok miatt nem marad sokáig Pesten pedig nem így tervezte, szeret itt lenni és velem is komolyan gondolta. Ezután persze olyan rész is volt h nem is akart semmit igazából. Csavar: márc 14. véletlen buli találkozás. Odajött hozzám, h beszélni akar. Elmondta, h mekkora hülye volt, sajnál mindent. Majdnem könyörgött h csak hadd aludjon velem, hozzám sem ér, csak hadd érezze h ott vagyok vele. Nem hagytam neki, viszont másnap, szombaton írtam neki, hogy vasárnap átjöhet este. vas hajnalba rám írt, hogy velem szeretne lenni. Mondtam neki h egyszer már megbeszéltük jöhet. Erre ő megkérdezte, hogy reggel? mondtam neki akár reggel is... Én munkába voltam egyébként szombat estétől.... Vas reggel mikor hazaértem otthon feküdt az ágyamban és aludt... Du felébredtünk hazament a cuccaiért, visszajött és tőlem ment másnap munkába. Azóta megint semmi... Most hétvégén posztoltam buliba készülős fotókat, rám is írt, hogy hova megyünk? természetesen ugyanoda, mondtam neki ő maradjon otthon. :) nekem azt mondta meg van beszélve már h megy. Egy közös haver mondta, hogy őt este hívta h nincs kivel menjen... Láttam h ott van, de úgy csináltam mint aki nem veszi észre. Mit kéne tegyek? Ha karom akkor tegyek érte? Vagy ha egyedül nem képes dönteni nem éri küzdeni... Az a baj, h bármit mond tudom hogy érez irántam és én is iránta... Vagy lehet tényleg csak szexet akart és ezért bármit képesek megtenni a férfiak? Segítsetek!!!

2014. márc. 31. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
most akkor megdugott vagy nem dugott? Ez számomra nem derült ki...
2014. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem , hívd fel beszéljetek meg egy találkozót és beszéljétek meg hogy akkor most mégis mi van, meg ki mitvszeretne a másiktól. Ha csupán csak szexet akart volna utána nem keresett volna többet.

A srác szerintem még maga sem tudja mit szeretne...

De mindenképpen beszéld meg vele, rossz igy kétségek között lenni.

Nyilván szeretne valamit ha keress, de az hogy néha eltünik az érdekes

2014. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még az első találkozásunkkor ami januárban volt szexeltünk, ami után én megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi van? Másokkal is randizunk e? erre ő azt válaszolta, hogy mért randiznánk mással mikor egymással randizunk? ekkor fordult számomra szexnél többre a dolog... és utána voltak ilyen aranyköpései chatelésnél h: hallod én szerelmes lettem beléd! meg, hogy : hallgatok ilyen lassú zenéket és rád gondolok, olyan rossz, hogy nem vagy velem.... a multkori együtt töltött alvós nap után most mult héten szerdán kérdeztem meg tőle, hogy akkor most mi van, mert megint eléggé félbe maradt a dolog azzal, hogy elment tőlem munkába, öleléssel, csókkal és azzal, hogy majd beszélünk és senki nem keresett senkit..De most megint ott tartunk, hogy azt mondja ez az egész neki semmit sem jelent. A közös haver meg folyton róla kérdez, hogy akkor most mi van. Azt mondja neki sem mond el semmit arról, hogy mit érez. azt viszont a havertól tudom, hogy mikor 6-án egy buliba voltunk és előjött a nem akar szerelmes lenni dumával, én utána kibuktam pár napig és az nem esett neki sem jól.... Ezt a haver is mondta meg 14-én saját maga is előadta a kövi buliban. Csak az a baj, hogy mikor utoljára nálam járt én nem akartam firtatni semmit, arról, hogy most mi lesz, vagy most mi van, nem gondoltam, hogy megint csak úgy vége szakad. De ez a fiú olyan makacs, hogy nem hajlandó találkozni sem! Ebből is gondolom, hogy valamit érez, mert ha csak dugni akart volna akkor sztem keresne dugni, meg akkor nem irkált volna olyanokat! lehet h megpróbálom elhívni beszélgetni, hátha benne lenne...
2014. márc. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!