Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom most féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom most féltékeny? (bocsi, hosszú)

Figyelt kérdés

Exem 1 hete,hogy kidobott..2 hónapot voltunk együtt,egyben osztálytársak is vagyunk. Az volt az indoka szakításnál,hogy elmúltak az érzései,neki ez így nem megy,meg zavarták az osztálybeli csipkelődések rólunk,plusz a szokásos sablonduma..neki nem való kapcsolat,én jobbat érdemlek.Mondta,hogy keressek mást,de attól lehetünk barátok,meg ne kerüljük egymást.Azóta egy szót sem váltottunk.

Nekem ez így lehetetlen volt,hogy így jóba legyünk,legalábbis múlt héten. Rá sem tudtam nézni..Kerültem meg minden. Hétvégén elmentem haverjaimmal bulizni,elmondtam nekik mindent..kiröhögtek,hogy jó nagy hülye a csávó,meg bánni fogja utólag,meg,hogy tuti,hogy másik csaj van a láthatáron,ha ennyi idő alatt rám unt..

Na de lényegtelen. A hétvégén úgy éreztem,hogy a nehezén túl vagyok,már annyira nem érdekel a volt barátom..:) Elkezdett írkálni facebookon pár srác,akiknek régebben tetszettem..Barátnőm suliban elkezdett ordibálni az osztályban,hogy jött hozzám az XY. (Na őt pont utálja a volt barátom.) Plusz az egyik legjobb haverja is elkezdett felém nyitni,mindig jön hozzám szünetben,meg átkarol.Meg igazából az osztály fiúi szinte minden szünetben nálam lebzselnek.

Aztán ma ő már jobban került,mint én őt..Odaálltam mellé,akkor elment.Én ránéztem,ő rám sem nézett..Azokon az órákon,amiken meg srégen ül velem,ott pedig látom a szemem sarkából,hogy mindig engem néz..Amikor meg mondjuk mögöttem egy kicsivel,akkor pedig direkt kikerül a szemével,pedig múlt héten nem így viselkedett..Tök boldog volt meg minden,az utóbbi napokban pedig tök csöndes meg rosszkedvű,pedig ő az az igazi nagydumás srác.

Én nem érzem magam hibásnak a dologban..Ő dobott engem,ő mondta,hogy lépjek tovább.(Persze nem léptem még tovább és nem is kerestem mást,de most attól,hogy rám ír egy srác,nem fogom elküldeni a halálra..)

Tehát nem értem a viselkedését..Vagy az zavarja,hogy 1 hét után már nem adom elő a hattyúk halálát miatta? Mert tényleg,amíg szomorúan mentem iskolába meg tiszta kisírtak voltak a szemeim,akkor ő nagyon boldog volt meg felszabadult.Amióta meg én is elkezdtem jól lenni,meg röhögök,azóta ilyen szomorú..

Szerintetek mi baja lehet?

17 évesek vagyunk


2014. márc. 31. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

14-nek tippeltelek volna.....

Rossz kedvű? Mi van, ha szeékrekedése van, az elég szar lehet!

2014. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!