Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy nő (nálam idősebb), aki ha meglát folyamatosan néz ha talákszunk,vagy ha észrevesz, de csak engem még akkor is, ha mások is vannak körülöttem. Nem végignéz rajtam, szval sztem ki lehet zárni azt, hogy esetleg rivalizáció miatt (meg am is az anyám lehetne), hanem elég mélyen a szemembe. Ha esetleg a háta mögött vagyok vagy inkább megyek akkor visszafordul állandóan. Érdekes hogy ha néz és ránézek ő nem zavartatja magát hanem tovább folytatja, elég magabiztosnak tűnik, (ami annyira nem is baj), csak én elég hamar zavarba tudok jönni az ilyentől. Néha olyan, mintha szeretne a közelemben lenni. Igazából fogalmam sincs, vajon mi lehet ennek az oka, esetleg csak találgatni tudnék. Kíváncsi vagyok mindenki véleményére, leszbikusok és biszexekére talán jobban hátha ők ebben tapasztaltabbak, és bár nem vagyok előítéletes mert tényleg nem tudhatom ennek az okát , sőt szerintem nem is fogom megtudni, de már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg valamiért "jobban érdeklem". Ja és én szintén nő nemű vagyok.

2014. márc. 31. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Lehet hogy magyartanár, és csak csodálkozik: szegény, de rosszul ír magyarul...

A teljesség igénye nélkül: talákszunk, szval, sztem.

2014. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tanár, ez az egyik. A másik meg, hogy nem a helyesírás a lényeg (ami itt jobban rövidítés). Szóval nem kell a kioktatás senkitől sem aki ennek a megszállottja, hogy azt nézi, hogy ki, hogy és mit ír. Nem emiatt írtam ki a kérdést. Köszi
2014. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira rohadt unalmasak már,ezek helyesírást megszóló kommentek. Szerintem , ha valaki kiír egy kérdést érthetően,de pl a vesszők nem a helyükön vannak, vagy ékezet nélkül írt az illető akkor szerintem nem kell megszólni.erre csak ezt tudom mondani: Más szemében meglátja a szálkát, a magáéban a gerendát sem veszi észre.
2014. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hááát a nők sokkal jobban megnézik egymást az utcán, mint a fiúkat, ez tény! Hogy miért? Mert kiváncsiak, hogy ő maguk néznek-e ki jobban, vagy az a másik... :-)


Második variáció szerint, lehet, hogy az anyád... :-)


Harmadik variáció szerint, a mai perverz világban nem kizárt, hogy lezbikus a bige, megunta a farkat és több érzelemre vágyik...


...végülis az igaz, hogy senki más nem tudhatja jobban mire vágyunk, mint saját magunk! :-)

2014. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az anyám??? Most ezt komolyan írtad, már ne is haragudj??
2014. ápr. 8. 14:25
 6/8 anonim válasza:
Vagy ellenszenves vagy számára és csak "szemmel akar tartani",mit csinálsz,hova mész,kivel stb,mert hallott rólad valamit.Vagy bejössz neki,esetleg tetszik a stílusod,öltözködésed,nevetésed és jó érzéssek tölti el ha láthat :) Később fantáziálhat rólad,gondolhat rád.Szerintem abba nincs semmi baj ha rákérdezel.Főleg ha zavar,idegesít.
2014. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi szépen, legalább te egy normális választ adtál :) viszont azt, hogy ellenszenves vagyok és szemmel akar tartani, ezzel én úgy vagyok, hogy ha pl magamból is indulok ki, eleve nem tartok olyat szemmel, sőt inkább messziről elkerülöm, aki nekem ellenszenves vagy nem bírom... azért meg mert hogy hallott rólam valamit, hát ezért se igen tartanék szemmel én senkit se, attól függ itt mire gondoltál mit hallhatott rólam.
2014. máj. 24. 22:52
 8/8 anonim válasza:
Úgy értettem,látni akarja mit csinálsz,kivel vagy."jobb az ellenséget közel tartani" elven.Mondjuk valami rosszat hallott rólad és csak ki akar tárgyalni a haverjaival.De ne bonyolítsuk,ha nem áll le,kérdezz rá.Kicsit ijesztőnek találnám egy idő után :O :) előző voltam.
2014. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!