Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy találhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy találhatja meg az ember a másik felét?

Figyelt kérdés

Egyszer már azt hittem,hogy megleltem az igazit,de kiderült,hogy made in china volt.

Szerintetek a sors összehoz majd vele?

23/F


2014. márc. 31. 23:11
 1/7 Egyetemes Gonosz ***** válasza:
a fűrészgép mellett.
2014. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad csüggedni és józan fejjel kell keresgélni!
2014. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom véletlenül?!
2014. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért lassan 24 vagyok.Eléggé ideje lenne már annak a rohadt véletlennek.Őszintén szólva kicsit kétségbeejtő,hogy a környezetemben mindenki talált már valakit.Még azok is,akiket reménytelen esetnek tartottak.Nekem meg senkim sincs.Most ez nem rinyálás,csak úgy érzem,hogy szopat az élet,mert magas vagyok,izmos,Az ismerőseim szerint jól nézek ki és intelligens vagyok,de valahogy soha nem találok olyat,akivel megértenénk egymást.Szóval idegesít,hogy mindenki azt mondja,hogy mennyire nagy kincs vagyok,de viszont mégsem bánt még velem úgy senki,pedig soha nem használtam ki egy lányt se.
2014. márc. 31. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
24 évesen azért még nem késtél le semmiről, főleg ha fiú vagy
2014. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan mondjak, hogy akik osszetartoznak, azok megtalaljak egymast. De nekem ketsegeim vannak, hogy ez igy lenne. En 21 vagyok, de lany, es soha nem voltam meg a szerelmes. Szoval at tudom erezni, amit erzel, hiszen az en kornyezetemben is vannak olyanok, hogy napokig egy cuccban jarnak, nem szepek, koverek, megis boldogok a parjuk mellett, en meg hiaba adok a kulsomre, soha nem jon ossze senkivel a dolog.
2014. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6:Na pont ez az,amiről beszélek.Nekem is van olyan ismerősöm,aki alacsony,vékony,zsíros a haja,dezodort nem használ és van barátnője.De azt nem értem,hogy mégis hogy csinálta.Lehet,hogy foghatom arra,hogy válogatós vagyok és azt várom,hogy egyből érezzek valamit az adott lány iránt,de soha semmit nem érzek.Volt rá példa,hogy 3 hónapig találkozgattam egy lánnyal és semmit nem váltott ki belőlem.

Vágynék már szexre is,de nem az a fajta vagyok,aki érzelem nélkül belemenne.

2014. ápr. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!